Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Redakce eXtra.cz volí nejstylovější ženu roku: Favoritek bylo 5, vyhrát mohla jen jedna. Která to je?

Která žena je podle eXtra.cz nejstylovější?
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Když jsme se v redakci eXtra.cz zamýšleli nad tím, které stylové ženy nás oslovily, padalo mnoho jmen. Snažili jsme se vybrat nejen podle toho, jak se oblékají, ale také jaké charizma vyzařují a jaká je jejich osobnost v očích médií.

  1. Jednoznačně zvítězila Kate Middleton (31). Vévodkyně z Cambridge a manželka prince Williama je nejen půvabná žena, ale osobností přirozeně prezentuje zesnulou Lady Dianu, kterou veřejnost zbožňovala. Kate se chová nenuceně, upřímně se věnuje charitativní činnosti, není marnotratná a nedělá jí problém si dvakrát obléci stejný model, protože pro ni to není módní faux pas, ale ukázka toho, že drahé a kvalitně ušité kousky nejsou jen otázkou jednoho nošení. Během toho, co druhý den po porodu ukázala veřejnosti prince George, působila naprosto nenuceně a svou popularitu tak ještě znásobila.
  2. Druhé místo obsadila Jitka Čvančarová (35). Herečka, kterou muži zbožňují pro její nádherný obličej a ženské tvary, je jedna z mála osobností, které se nadchly pro charitativní projekt a daly do něj nejen slavnou tvář, ale i duši. Jitka má pod sebou organizaci Debra, která pomáhá lidem s tzv. nemocí motýlích křídel, pravidelně pořádá akce, díky kterým se pro nemocné vyberou potřebné peníze a díky kterým je jejich život obohacen o spoustu zajímavých zážitků.
  3. Bronzovou příčku obsadila star Angelina Jolie (38). Hollywoodská kráska už několik let navštěvuje země, kde vládne chudoba, pomáhá, jak může, ještě přitom stihne režírovat, hrát a starat se o početnou rodinu. V roce 2013 navíc podpořila ženy nemocné rakovinou prsu svým zásadním krokem, kdy prodělala oboustrannou mastektomii, díky tomu pomohla zvednout sebevědomí stejně postiženým ženám.
  4. Tereza Maxová (42) je pro nás symbolem české ženy, která to dotáhla daleko v zahraničním modelingu, ale stále stojí nohama pevně na zemi. Svoje srdce dala do nadace, která už několik let pomáhá zlepšit život dětem z dětských domovů a kojeneckých ústavů.
  5. Simona Krainová (40) stále patří mezi ikony, kterým se chce mnoho žen podobat. Je jednou z nejlépe oblékajících se žen u nás, mladým modelkám dává cenné rady do života a díky pravidelné komunikaci pomocí Facebooku ukazuje českým ženám, že i ona je normální ženská, která se stará o dva syny a žije spokojeným rodinným životem.

Související články

Další články