Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Redakce eXtra.cz ve filmu! ČT2 odvysílá kontroverzní dokument o bulváru, tady je ukázka snímku, který rozdělil redakci a bojí se ho celá branže!

+ Další fotografie

Česká televize po několika přesunech nakonec uvede dokumentární film Dělníci bulváru ve středu 16. dubna od 20:00.

Pokud máte rádi eXtra.cz, netřeba řešit, zda film vidět chcete, nebo ne, prostě ho vidět musíte, protože hlubší sondu do života naší redakce a jejího šéfa už nikdy neuvidíte. Důkazem budiž fakt, že už měsíc spolu v práci nemluvíme, a když, tak o tom, zda je lepší oprátka, nebo lehnutí si na koleje.

Buď jak buď, film budí vášně ještě před uvedením. Pořadatel festivalu Finále Plzeň jej zařadil do soutěžní sekce, Česká Miss jen viděla trailer, který vám předkládáme, zarazila naší redaktorce akreditaci na finálový večer a šéfredaktor Pavel má doma tichou domácnost.

Tady je oficiální text distributora: „Píšu jen to, co moje čtenáře zajímá. A lidi chtěj jen to, co je zabalený mezi kozy a fotbal. Jsem dělník bulváru a jsem nejlepší,“ říká Pavel Novotný, šéfredaktor druhého nejčtenějšího bulvárního serveru v Čechách. Dokumentární film Víta Klusáka proniká do světa českých celebrit a novinářů, kteří tyto celebrity vyrábějí i nesnáší zároveň. Vzniká tak filmová reflexe, která záměrně není plakátovým odsudkem mediálního světa pomluv, intrik, nevěr a nemocí slavných, ale pozorovatelskou sondou tragikomického fenoménu, který jako jeden z posledních propojuje českou společnost napříč.

Těšíme se 16. dubna v osm večer u vás v obýváku. Bude to maso…

Související články

Další články