Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Řecká bohyně lásky! Leošova Monika okouzlila celý ostrov a všechny svatebčany

Manželé vyrazili na Santorini.
Zdroj: instagram
+ Dalších 69 fotografií
Monika Marešová (37) ví, jak na sebe strhnout pozornost nejen v Čechách. Se svým manželem Leošem (42) odcestovala na luxusní ostrov, kde se opět ukázala ve vší parádě. Vypadala, jako by se na úchvatném Santorini narodila. Monika všechny okouzlila jako moderní řecká bohyně!

Monika Koblížková Marešová od začátku vztahu s Leošem Marešem jen kvete. Důkazem je především její Instagram, kde postuje fotky ze svého života. Nyní se nachází na řeckém ostrově Santorini, kde se ukázala zase v celé své kráse. Leoš z ní nemohl opět odtrhnout oči!

Je vidět, že jim manželství jen prospívá a oba zrají jako víno. Pudrově růžové šaty, které Monika oblékla na svatbu Muže roku 2015 Jakuba Krause, jí velmi slušely. Ani Leoš však nebyl pozadu a na slavnostní událost se oblékl jako pravý elegán.

Barva a střih šatů Monice velmi lichotily, nejen že hezky vyniklo její opálení, které chytala přes léto, ale hlavně vypadala jako pravá řecká kráska. Monika je právem považována za módní ikonu a její jednoduché šaty byly na kouzelné řecké místo tou pravou volbou.

Mohlo by vás zajímat

Další články