Našim vlasům škodí časté umývání, barvení, používání kulmy, žehličky, fénů i agresivní vlasová kosmetika. Tohle všechno nám naši kvalitu vlasů jen zhoršuje. A to může mít za následek vypadávání vlasů.

Pokud chcete, aby vám vaše vlasy opět rostly a měli jste je husté a krásné, máme pro vás tip. Vyzkoušejte tuto zázračnou masku z piva. Podporuje růst vlasů, obnoví je a uzdraví. Vyrobíte si ji snadno doma z přírodních surovin.

Stačí vám na ni jeden zralý banán, vejce, polévková lžíce medu a půl šálku černého piva. Všechny ingredience dejte do mixéru a pořádně je promixujte. Potom masku naneste na suché vlasy, musíte ji hlavně dobře rozetřít od kořínků po celé délce vlasů.

Vlasy zabalte do igelitu a nechte působit zhruba 1–2 hodiny. Záleží na tom, co snesete. Potom vše důkladně opláchněte. Když si tuto masku dopřejete aspoň jednou týdně, vaše vlasy budou krásnější a pevnější. Takže problém s vypadáváním vlasů se zlepší. Všechny suroviny jsou totiž plné vitamínů a výživných látek, které vlasům prospívají.