Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Recept našich babiček proti padání vlasů: Vyzkoušejte tuto zázračnou masku z piva

Tahle maska vám od padání vlasů pomůže.
Padají vám vlasy a máte, jak se říká, čtyři chlupy na hlavě? Všude po bytě zanecháváte chuchvalce a už jste zoufalí a nevíte, co s tím máte dělat? Tento problém může mít různé příčiny. Ať už se jedná o zdravotní problémy, nevhodnou kosmetiku nebo špatné zacházení s vlasy, nic není ztraceno. Ještě pořád můžete mít hustou hřívu!

Našim vlasům škodí časté umývání, barvení, používání kulmy, žehličky, fénů i agresivní vlasová kosmetika. Tohle všechno nám naši kvalitu vlasů jen zhoršuje. A to může mít za následek vypadávání vlasů.

Pokud chcete, aby vám vaše vlasy opět rostly a měli jste je husté a krásné, máme pro vás tip. Vyzkoušejte tuto zázračnou masku z piva. Podporuje růst vlasů, obnoví je a uzdraví. Vyrobíte si ji snadno doma z přírodních surovin.

Stačí vám na ni jeden zralý banán, vejce, polévková lžíce medu a půl šálku černého piva. Všechny ingredience dejte do mixéru a pořádně je promixujte. Potom masku naneste na suché vlasy, musíte ji hlavně dobře rozetřít od kořínků po celé délce vlasů.

Vlasy zabalte do igelitu a nechte působit zhruba 1–2 hodiny. Záleží na tom, co snesete. Potom vše důkladně opláchněte. Když si tuto masku dopřejete aspoň jednou týdně, vaše vlasy budou krásnější a pevnější. Takže problém s vypadáváním vlasů se zlepší. Všechny suroviny jsou totiž plné vitamínů a výživných látek, které vlasům prospívají.

Mohlo by vás zajímat

Další články