Producent František Janeček (72) představuje nové dílo, které uvede příští rok 12. února v pražské GoJa Music Hall, a to slavný muzikál Svatba upírů. Tento muzikál ho však bude stát ještě víc než Fantom opery.

Máme se ale na co těšit, protože toto dílo je o lásce lidské dívky ke dvěma mužům, z nichž jeden je upír. Tedy kombinace hororu a komedie v jednom, jak řekl režisér Radek Balaš.

Účinkující, kteří si zahrají upíry, budou kromě běžných kostýmů mít i další pomůcku pro reálnější efekt. A to upíří zuby. „Myslel jsem si, že budou stačit dvoje nasazovací plastové zuby, ale musí se udělat celé můstky, a to z kvalitního a finančně nákladného materiálu, aby něco vydržely. A to vše dvakrát, protože máme dvě alternace,“ svěřil se producent František Janeček.

Upíří zuby budou totiž stát okolo dvou milionů korun. A tak jsme tak dumali nad tím, jak bychom panu Janečkovi mohli pomoci ušetřit pár kaček. Nápad byl za chvíli na světě.

Je jasné, že na český muzikál se musí diváci nalákat na známé tváře. A proto po chvilce dumání nad tímto monstrózním problémem světa jsme přišli na řešení! To má název: Jitka Válková Boho (24). Tato krásná matka a bývalá modelka je totiž proslulým “upírem” českého showbyznysu. Její špičáky jsou absolutně v tomto stomatologickém směru legendární. A aby se opravdu ušetřilo… Jitka strašně ráda zpívá a snaží se prosadit už milion let. Proto by určitě přivítala příležitost zahrát si rovnou obě alternace najednou!

Kdo šetří, má za tři!