Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Řeč těla: Co o vás dokáže vypovědět způsob, jakým ve společnosti držíte skleničku?

Hlavně že je co pít :-)

Napadlo by vás, že to, jak uchopíme na párty sklenku s nápojem, může být klíčem k poznání, jací vlastně jsme? Nejspíš budete překvapeni.

Americká expertka na řeč těla Patti Wood považuje pití za společenský jev, způsob držení skleničky prý proto může odrážet naše nejsilnější socializační rysy.

Vánoční večírky jsou v plném proudu, víte již tedy, čeho všeho se na nich dá všímat. My to při nejbližší příležitosti rozhodně prubneme.

Držíte sklenku nakloněnou k sobě blízko brady, loket máte u těla a skleničku tisknete ke rtům

Jste taktní a diplomatičtí, a to i v choulostivých situacích. Na své životní cestě se vyhýbáte nebezpečným překážkám. Mluvíte klidně, občas pronesete vtípek, abyste zmírnili napětí. Kolegyně má nový účes, ale nevypadá zrovna nejlépe? Pochválíte jí hezkou sukni, abyste ji potěšili. Dokážete vždycky najít bezvadné a nevtíravé řešení konfliktu.

Skleničku držíte uprostřed pevně jednou rukou, zatímco druhou rukou živě gestikulujete

Pevné držení skleničky a výrazná gestikulace říkají, že jste sebevědomí a neznáte stud. Váš pozitivní přístup a otevřená, charismatická osobnost působí na jiné jako magnet. Šťastnými vás činí, když jste středem pozornosti, užíváte si to v záři reflektorů. Jste však dostatečně všímaví, abyste věděli, kdy máte ustoupit a dát šanci vyniknout druhým.

Zíráte v poklidu do své sklenky, kterou svíráte oběma rukama

Vždycky vás učili, abyste se chovali uvědoměle. Nepostrádáte pokoru, potrpíte si na etiketu. Nejste příliš hluční nebo ztřeštění, pěstujete si kultivovaný profil, který podtrhuje vaši vytříbenou eleganci. Vaše vznešené chování pohání touha dělat dobrý dojem na ostatní. Nevyhledáváte potíže, raději okolí postupně okouzlujete svým šarmem.

Hrajete si se skleničkou a prstem kroužíte kolem okraje

Vaše kreativita nezná hranic, s vámi se člověk vskutku nenudí. Inspirace k vám proudí neustále, v každém předmětu, dokonce i v obyčejné skleničce, vidíte hravý potenciál. Možná ani netušíte, jak druzí obdivují váš originální přístup k řešení problémů. Děti milují vaši zábavnost a jedinečné nápady. Na věku nezáleží, v mysli jste pořád mladí.

Sklenku držíte nahoře, protože si často připíjíte

Na večírku většinou jako první pronesete přípitek, těší vás, když jsou ostatní spokojení, proto jste tak oblíbení. Kam vkročíte, tam získáváte sympatie, jste pozorní a ochotní. Energii získáváte z toho, že pomáháte a děláte radost jiným. Umíte druhé překvapit i výtečně povzbudit. Hřeje vás dobrý pocit vždy, když jste někomu zpříjemnili den.

Zajímá-li vás, zda je pro zajití do společnosti příhodný čas, mrkněte se na svůj denní osobní a erotický horoskop, stačí kliknout sem.

Související články

Další články