Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Rebelka Miley Cyrus znovu provokuje! Své tělo ukázala ve svůdném oblečku

Zpěvačka Miley Cyrus se toho nebojí.
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
Provokatérka

Americká zpěvačka Miley Cyrus (29) má ráda pozornost a své fanoušky provokuje jak v reálu, tak na sociálních sítích. Tam nyní přidala sérii fotografií z jednoho photoshootu, kdy byla oděna do svůdného Gucci oblečku, bot a na sobě měla ještě sluneční brýle, aby jí nikdo neviděl do očí.

Americká zpěvačka a bývalá Disney hvězda Miley Cyrus se znovu odvázala. Svým fanouškům na sociálních sítích, kde ji sleduje více než 160 milionů lidí, ukázala pěkně sexy fotografie. Tentokrát se neobnažila, což je překvapení, ale vzala si na sebe obleček od módního domu Gucci, vysoké boty a nebála se vyplazovat jazyk.

Provokuje, kde se dá

Miley ráda provokuje. Během nedávného novoročního vystoupení v Miami, kde vystupovala jako moderátorka i zpěvačka, zpívala zrovna píseň Party In the USA, když v tom se jí uvolnilo ramínko a spadl jí top. Pod ním neměla žádnou podprsenku, Miley ho však stačila zachytit včas a nic jí nevykouklo.

Zpěvačka, která se proslavila jakožto představitelka seriálové Hannah Montany od Disney Channel, se nakonec od své role naivní, avšak talentované popové divy distancovala a začala se soustředit čistě na hudbu. Tu má totiž v krvi, protože její otec je hvězdný country zpěvák Billy Ray Cyrus (60).

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy