Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Ivana Gottová StarDance 2019 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rebelka Miley Cyrus znovu hlásí rozchod: Vztah s Kaitlynn končí po měsíci

+ Další 3 fotografie
rozchod
Proslulá diva a zpěvačka Miley Cyrus (26) je opět k mání. Podle zahraničních médií se totiž rozešla s partnerkou Kaitlynn Carter (31), ale navždy zůstanou kamarádkami.

Poslední dobou bylo hodně slyšet o zpěvačce Miley Cyrus (26). Opustila totiž manžela Liama Hemswortha, se kterým tvořila pár dlouhých deset let, kvůli ženě. Pár dnů nato se dala dohromady s Kaitlynn Carter, což je bývalka Brodyho Jennera, který je příbuzný se slavnou rodinou Kardashianových.

Miley byla veřejností i fanoušky obviňována ze zničení manželství s Liamem. To se jí vůbec nelíbilo a na sociální síti uvedla věci na pravou míru. Dokonce i přiznala, že její největší song je o drogách.

Dívky to daly dohromady zhruba v polovině srpna, když vyrazily na společnou dovolenou. Tam byly zachyceny při líbání. Od té doby tvořily pár a společně chodily i na veřejnost a různé společenské akce. Údajně spolu i bydlely.

Jenže uplynul měsíc a lesbický pár hlásá rozchod. „Miley a Kaitlynn se rozešly. Stále jsou kamarádky a vždycky budou. Navždy tady bude jedna pro druhou, ačkoliv už netvoří pár. Zkrátka už nejsou v zamilovaném vztahu,“ uvedl zdroj pro magazín People.

Mohlo by vás zajímat

Další články