Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rebelka Miley Cyrus oslavila 25. narozeniny. Její péčko šokovalo svět. FOTO uvnitř

Rebelka Miley Cyrus oslavila 25. narozeniny. Její péčko šokovalo svět. FOTO uvnitř
Zdroj: archiv
+ Dalších 20 fotografií
Podívejte se, jak šel čas s Miley Cyrus, která se dokáže z blonďatého andílka proměnit v sexy dračici. Tahle kočka oslavila 25. narozeniny a už několikrát předvedla, že umí udělat pořádnou show. Kromě velkého talentu na sebe také upozornila vcelku ožehavým péčkem, který šokoval celý svět.

Extravagantní zpěvačka Miley Cyrus (25) oslavila své pětadvacáté narozeniny. Tahle rajda začínala jako Hannah Montana v oblíbeném seriálu. Tam to ještě vypadalo, že je to malý fracek, kterého do světa šoubyznysu protlačil otec.

Miley nijak nevyčuhovala z davu, byla to taková milá a tuctová dívčina, ke které neměl nikdo žádné výtky. Jakmile se ale postavila na vlastní nohy a zjistila, že je dost bohatá na to, že si může dělat co chce, tak začala pořádná jízda.

Zpěvačka se pořádně odvázala, začala natáčet provokativní videoklipy a lidé ji začali vnímat jako nespoutanou krásku, která se nebojí ničeho. Proslula také spoustu vztahů s muži a netají se tím, že zbožňuje marihuanu.

Její celkové bohatství se v současné době odhaduje na tři miliardy korun. Zpěvačka šokovala své fanoušky hlavně tím, že se ráda chlubila svými nahými porno fotkami a také tím, že vystupovala na koncertech nahá.

Tak uvidíme, jestli se s přibývajícím věkem uklidnila, nebo nás čeká ještě nějaké překvapení.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy