Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Rebelka Kristen Stewart se vrátila do role dámy: Nechala si narůst vlasy a ve svůdných šatech zářila

Kristen to po delší době slušelo.
Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 11 fotografií
upírka
Už nějakou dobu to není ta kráska, na kterou jsme byli zvyklí. Herečka Kristen Stewart (29) vypadá už několik měsíců spíš jako kluk, což k faktu, že je prý lesbička, tak nějak sedí. Nyní se ale přemohla, oblékla večerní šaty a po dlouhé době zazářila na červeném koberci.

Na zahájení filmového festivalu ve španělském městě San Sebastian všechny přítomné ohromila. Veřejnost už je delší dobu zvyklá vídat Kristen (29) neupravenou a s účesem na ježka. Od dob Stmívání, kde hrála křehkou, ale krásnou Bellu, se herečka radikálně proměnila.

Z nenápadné dívky, která dokázala zaujmout a randila s muži, se stala podivínská potížistka, která o sobě prohlásila, že je úplná lesbička. Všechny proto překvapilo, že byla herečka schopná obléknout večerní róbu, navíc s odhalenými zády. I když nosí krátké vlasy, dokázala z nich vykřesat maximum a účes jí také velmi slušel. Herečka se představila v novém filmu Underwater, kde měla mimo jiné také vlasy na ježka.

Kristen se zapsala před dvěma lety do paměti diváků odvážným výrokem, když se obula do prezidenta Donalda Trumpa a poprvé přiznala, že je lesba. ..."Pokud mě ale už tehdy neměl v oblibě, teď mě bude pravděpodobně nesnášet, protože kámo, já jsem úplná lesbička,“ vzkázala Trumpovi tehdy v televizním pořadu.

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy