Cara Delevigne vyrostla v bohaté rodině, kde jí po materiální stránce nic nechybělo kromě trochu spořádanějších rodičů. Často se s nimi musela účastnit oficiálních večírků pro bohatší vrstvu, kde se nudila ona i její rodiče. Nudné oficiality si pak kompenzovala především její matka drogovými epizodami. Jak Cara jednou prozradila, její máma Pandora byla dlouho závislá na heroinu.

„Dětství každého dítěte, jehož matka je závislá, se výrazně liší. Musíte rychle vyrůst, protože děláte rodiče vlastním rodičům,“ popsala nedávno své pocity britská modelka.

Něco z mámy v ní přece jen zůstalo. Cara vyrostla v pořádnou rebelku, která se rozhodně nenechává svazovat konvencemi. Přestože je jednou z nejvyhledáva­nějších supermodelek na světě, dlouho dávala najevo, že ji to nijak extrémně nebere. Do čeho se ale zamilovala, je herectví.

Modelka herečkou, takových pokusů už tady bylo. Vypadá to, že Cara to ale myslí vážně, hodně na sobě pracuje, a jak se jí herecky daří, se můžete podívat v traileru k filmu Pan, ve kterém ztvárňuje jednu z hlavních rolí.