Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Rebelka Agáta si nechala počmárat ruku. Co si to nechala proboha na tu ruku vytetovat?

Jestli bude dál pokračovat, tak bude za chvíli vypadat jako týpek, co ji
tetoval.
Zdroj: Profimedia.cz/Facebook.com
To by nebyla Agáta Prachařová, aby šla s davem, vždy a všude musí vybočovat. Jenže byl tenhle krok opravdu tím správným? Za chvíli totiž bude vypadat spíš jak omalovánky, jestli s tím nepřestane. Tahle barevná zrůdnost se jí vážně nepovedla.

Málokdo by do ní řekl, že je to maminka malého klučíka, spíš se snaží být tou rebelkou, kterou se v minulosti proslavila. Jenže Agátě Prachařové (30) asi nikdo neřekl, že už jí není dvacet a měla by se trochu mírnit. Teď na sebe chtěla upozornit dost výrazným tetováním.

Nechala si totiž předělat už tak dost výrazný obrázek na pravé paži, kterým mezi modelkami dost vynikala. Protože snad už i malá holka ví, že když chcete pracovat v modelingu, tak nesmíte být jako omalovánky, že i malý obrázek vám může vzít jakoukoliv zakázku. Ale to by nebyla rebelka, kdyby na to nekašlala. Jenže když se tak ohlédneme, tak se „vypracovala“ na přehlídky spodního prádla na diskotékách, tomu se moc kariéra říkat nedá.

Třeba se dočkáme, že si nechá potetovat i obličej po vzoru svého kamaráda, co jí na rameni vytvořil barevný mišmaš, který vyzní dost vulgárně. Ale třeba o to Agátě šlo, opět nejít s davem…

Související články

Další články