Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Rebel z Rolling Stones se chlubí luxusem. Keith Richards ukázal dům, který už jednou zapálil

Rebel z Rolling Stones se chlubí luxusem. Keith Richards ukázal dům, který už jednou zapálil
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 8 fotografií
Bouřlivák z legendární kapely Rolling Stones sice krásy moc nepobral, zato u bydlení požaduje, aby jeho dům byl naprosto dokonalý. Teď se světu pochlubil luxusním bydlením, které musel nově zrekonstruoval, protože barák padl popelem po jedné jeho bouřlivé party, div tam sám neuhořel.

Mejdany Keitha Richardse jsou známé nejen po Los Angeles. Hlavně se traduje o tom, který ho málem stál život. Večírek se natolik rozjel, že dům vzplál a známý hudebník tam málem sám uhořel Odneslo to "jen" drahé stavení.

Ale Keith dům musel postavit znovu, teda spíš ho financovat, protože ve finále se přišlo na to, že to není jeho, ale má ho pronajatý. A fakt se ta rekonstrukce povedlo. Sice dal za ten nadstandard hodný hollywoodské hvězdy velkou částku, ale nový majitel, který se tam může nastěhovat, je nadmíru spokojen. Jen už tam ale nebude vodit své mladé milenky, jak měl dřív Keith ve zvyku. Zdi by mohly vyprávět

I vy se můžete podívat, kde se nechala hýčkat legenda Keith Richards, které za padesát let kariéry v Rolling Stones prošly postelí tisíce dívek Je vidět, že nemusí být hezounek, ale naditá peněženka a luxusní vila stačí, aby byl obdivován. Ale tahle vila už říká pane někomu jinému.

Související články

Další články