Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Rebel Wilson se proslavila obezitou: Herečka shodila už skoro 20 kilo speciální metodou

Rebel Wilson se proslavila obezitou: Herečka shodila už skoro 20 kilo speciální metodou
Zdroj: Profimedia.cz / archiv Rebel Wilson
+ Dalších 8 fotografií
hubnutí
Herečka Rebel Wilson (40), známá například z filmů Ladíme či Podfukářky, šla do sebe. Sympatická blondýnka se proslavila svým smyslem pro humor, ale i svou nadváhou. Na počátku tohoto roku se rozhodla zhubnout i za cenu toho, že přijde o nabídky. Už se jí podařilo shodit neuvěřitelných 18 kilogramů.

Rebel Wilson patřila dlouhá léta mezi herečky, které se svou hmotností nikdy netrápily. Právě nadváha ji odlišovala od jejích kolegyň a díky kilogramům navíc dostávala nabídky na skvělé role. Rozhodla se ale, že zdraví je pro ni přednější než kariéra a šla do sebe.

Oblíbená komediální herečka se v lednu svěřila, že jako čtyřicátnice si už musí na své zdraví dávat pozor a nechce si ho ničit nadváhou. Věděla, že kvůli hubnutí může přijít o role, ale ani to ji nezastavilo, a proto si určila nový stravovací režim a tráví spoustu času pohybem.

Rebel se rozhodla pro dietu zvanou Mayrova metoda, během které se člověk naučí správně žvýkat jídlo a lépe ho tak tráví. Trenér pak pro herečku sestavil i tréninkový plán a Wilson má v týdnu jen jeden den na oddech od cvičení. Zbylých 6 dní tráví pohybem nejen v posilovně, ale i při dlouhých procházkách.

Rebel Wilson hubne dál

Ačkoliv se Rebel podařilo od ledna zhubnout už neuvěřitelných 18 kilogramů a její postava se tak velmi změnila, rozhodně nekončí. Její cíl je prý ještě daleko, ona sama je na sebe ale velmi pyšná a je odhodlaná v hubnutí a zdravém životním stylu i nadále pokračovat. Na fotky její proměny se podívejte v galerii.

Související články

Další články