Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Rebel Wilson se kromě nadváhy zbavila i přítele: Rozešla se s pohledným miliardářem

Rebel Wilson se kromě nadváhy zbavila i přítele: Rozešla se s pohledným miliardářem
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 5 fotografií
rozchod
Rebel Wilson (40) v poslední době ohromuje fanoušky svým úbytkem váhy. Herečka, která byla známá z rolí velmi obézních žen a která měla spoustu kilogramů navíc, je dnes téměř jako proutek. Kromě tuků se ale zbavila i přítele. Na Instagramu oznámila, že je nezadaná. Rozešla se s o 11 let mladším atraktivním miliardářem Jacobem Buschem (29).

Herečka Rebel Wilson prošla v posledních měsících dechberoucí proměnou, téměř jako by se z housenky vyklubal motýl. Shodila přebytečná kila a nyní je skoro jako proutek. Zdálo se, že hubnutí jí přineslo i novou lásku, nad jejím vztahem s Jacobem Buschem, který oznámila v loňském roce, se ale stáhla mračna.

U fotografie na Instagramu, kde Rebel pózuje v denimových šatech, o sobě mluví jako o single girl, tedy jako o nezadané dívce. Ukazuje také, že se zbavila dalších kilogramů, protože její oblečení je obepnuté a sedí jí dokonale.

Jacob Busch je budoucím dědicem pivovarnického impéria a sám vlastní firmu na výrobu jedné z nejoblíbenějších bezlaktózových zmrzlin na americkém trhu. Také má tělo samý sval a aktuálně je po rozchodu s herečkou nezadaný.

Láska před proměnou

Rebel se v počátcích svého vztahu s Jacobem svěřila, že spolu nezačali randit kvůli její proměně. „Nebylo to tak, že bych zhubla a najednou měla sexy přítele, takhle to nefunguje. Měl mě rád, i když jsem byla tlustá,“ řekla webu E!News. Vztah je nyní ale už minulostí.

Související články

Další články