Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Rebel Ozzy Osbourne je na tom zle: V posledních měsících se přiblížil smrti

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
zlé zprávy
Zdravotní stav Ozzyho Osbournea (71) není příznivý. S legendou heavy metalu to jde od desíti k pěti už od října 2018, kdy byl poprvé hospitalizován v nemocnici. Před pár týdny upadl, ošklivě si zranil páteř a nemohl tak poprvé za 40 let strávit Vánoce s manželkou Sharon Osbourne (67). Jeho zdraví se podle amerických médií ani po Novém roce výrazně nelepší.

Když jde o zdraví, i věrní fanoušci musí jít stranou. Ozzy Osbourne dlouhodobě přesouvá a ruší své koncerty, plány na vystupování mu totiž neustále ničí zdravotní problémy. Jako by se snad na zpěváka lepily od chvíle, kdy v roce 2018 skončil v nemocnici.

V říjnu roku 2018 zrušil Ozzy první vystoupení poté, co mu na manikúře byla do prstu zanesena infekce. Nejen že mohl přijít o prst či ruku, ale mohl dokonce i zemřít. Podrobil se tedy operaci, která ho zachránila. Šlo ale jen o špičku ledovce.

Osbourne už se z infekce i zákroku pomalu zotavoval, když v lednu přišel další závažný zdravotní problém. Kvůli ošklivému nachlazení kašlal tak silně, až mu praskla žilka v oku, které měl následně celé zalité krví. Na doporučení lékařů, kteří se strachovali, aby nedostal zápal plic, i tehdy zrušil nadcházející koncerty.

Měsíc poté, co člen skupiny Black Sabbath onemocněl, skončil znovu v nemocnici, tentokrát dokonce i na dýchacích přístrojích. O pár dní později už naštěstí zvládl dýchat sám a začal se postupně dávat dohromady.

Deprese a zraněná páteř

Ozzy Osbourne měl dlouho pocit, že své fanoušky nechává rušením a posouváním koncertů ve štychu. Byl proto naštvaný a upadl do deprese. Když už doufal, že se mu nic nestane, došlo k pádu, při němž si poranil páteř, krk a ramena. Pád sám o sobě by zřejmě nebyl tak vážný, kdyby Ozzy před lety neměl nehodu na motorce, při níž si právě tuto část těla pochroumal. Ozvaly se tedy staré bolesti, kvůli kterým nemohl ani nasednout do letadla, aby strávil Vánoce se svou ženou.

Zdravotní stav zpěváka se prý výrazně nelepší ani po Novém roce. Není pochyb o tom, že Ozzy prožil pár velmi nepříjemných měsíců a jeho blízcí se o zdraví svého milovaného právem strachují. Nezbývá než doufat, že na sebe bude opatrný a už se mu nic nestane – přeci jen už má svůj věk a překonávání nemocí i zranění je pro něj o to těžší.

Související články

Další články