Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Reality show Zlatá mládež 2: MikeJePán honí zašlou slávu. V třídírně odpadu bude trpět jako zvíře

Třídit odpad Mikovi vadilo.
Zdroj: reprofoto ČT
Předchozí Další
+ Dalších 16 fotografií
Mnozí se premiérové řady reality show Zlatá mládež 2 už nemohou dočkat. Kromě Renata, který se objevil už v první řadě, účinkuje v pořadu i youtuber MikeJePán, který zřejmě honí zašlou slávu. Před kamerami se octne celkem pět zhýčkaných mladých lidí, kteří nikdy netrpěli nedostatkem peněz a sáhnou si až na dno. Zapomenutý Mike se tak octne třeba v třídírně odpadu nebo v uprchlickém táboře. Zvládne tenhle frajírek opravdovou dřinu?

Reality show Zlatá mládež 2 se rozhodl zúčastnit i youtuber MikeJePán, který pravděpodobně honí zašlou slávu. Již delší dobu není tak úplně vidět, a tak se za doprovodu kamer dobrovolně octne na místech, kam by jinak určitě nezavítal. "Absolutně jsem umíral v třídírně odpadu, kdy jsem musel stát na nohách osm hodin u pásu a v zaprášeném prostředí dělat nudnou práci,“ řekl pro ČT.

Youtuber Mike vystupuje pod přezdívkou MikeJePán už nějaký čas. Je známý tím, že provokuje policisty a velmi často se pohybuje na hraně zákona. Pro ostré slovo rozhodně nejde daleko, i proto se na něj koukají především teenageři. Tvrdí, že v každém zákoně je skulina a dá se obejít.

V pořadu nebude zdaleka sám. Tvrdě makat s ním budou další čtyři lidé, kteří stejně tak jako on nikdy netrpěli hmotnou nouzí nebo nedostatkem financí. Spolu s ním jsou hlavními aktéry zpěvačka Sharlota, začínající politik Petr, servírka a modelka Klára a Renato, kterého už jste mohli spatřit v první řadě. První díl, stejně jako ty další, poběží na obrazovkách České televize.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy