Reality show Zlatá mládež 2 se rozhodl zúčastnit i youtuber MikeJePán, který pravděpodobně honí zašlou slávu. Již delší dobu není tak úplně vidět, a tak se za doprovodu kamer dobrovolně octne na místech, kam by jinak určitě nezavítal. "Absolutně jsem umíral v třídírně odpadu, kdy jsem musel stát na nohách osm hodin u pásu a v zaprášeném prostředí dělat nudnou práci,“ řekl pro ČT.

Youtuber Mike vystupuje pod přezdívkou MikeJePán už nějaký čas. Je známý tím, že provokuje policisty a velmi často se pohybuje na hraně zákona. Pro ostré slovo rozhodně nejde daleko, i proto se na něj koukají především teenageři. Tvrdí, že v každém zákoně je skulina a dá se obejít.

V pořadu nebude zdaleka sám. Tvrdě makat s ním budou další čtyři lidé, kteří stejně tak jako on nikdy netrpěli hmotnou nouzí nebo nedostatkem financí. Spolu s ním jsou hlavními aktéry zpěvačka Sharlota, začínající politik Petr, servírka a modelka Klára a Renato, kterého už jste mohli spatřit v první řadě. První díl, stejně jako ty další, poběží na obrazovkách České televize.