Bývalá zápasnice Lindsay na cestě za svou životní rolí podstoupí ledacos, včetně plastické operace obličeje. Na svém Facebooku uvádí, že žije ve vztahu s hercem Paulem Gorvinem.

Dalšími účastnicemi jsou lesbičky Katja (210 cm) a Julie (158 cm), které tvrdí, že výškový rozdíl mezi nimi, který je víc jak půl metrový, nikdy moc neřešily. Pokud se ale jedná o běžný život, Katja připustila, že například letadla, převlékací kabiny nebo hromadná doprava jsou pro ni často velmi stresující místa.

V této sezóně budou diváci také u toho, jak novomanželky hledají dárce spermatu, aby mohly založit rodinu. Účinkuje i dvojice Haleigh (204 cm) a Bryan (176 cm), která během svého prvního roku manželství prošla několika vzestupy i pády. Největší partnerskou krizi vyvolalo Bryanovo rozhodnutí opustit svou práci, které znemožnilo dvojici najít si větší byt. Do garsonky, ve které žijí, se totiž díky jejich vzrůstu sotva vejdou.

První řadu pořadu Můj gigantický život, jehož účastnice měří více než 2 metry, vysílala stanice TLC minulý rok v létě. Druhá série startuje v úterý 25. října 2016 na TLC.