Novou reality show Malé lásky můžete sledovat každou středu na TV Nova. Maminka malé Vikky Kristýna to neměla v životě vůbec lehké. Možná právě proto žije se svým přítelem Romanem trošku alternativní a divoký život.

Hned po narození ji opustila matka tak, že Kristýnu nechala v nemocnici. Zůstala v péči otce, ale to se jí nejspíše moc nezamlouvalo, a tak od něj ve svých čtrnácti letech utekla. Ani v pubertě nepřišla vytoužená úleva.

Kristýna se musela o sebe starat sama a většinou se živila jako prodavačka. Až jednou potkala opravdovou lásku Romana, se kterým se rozhodla žít. Roman je vášnivý vyznavač reggae a vše, co se týče narození jejich první dcery jim údajně předpověděl šaman.

Jak se změnil jejich život po narození dítěte? „Největší změna je ta, že máme malého tvorečka, který nám dává radost do života,“ popsal Roman pro TN.cz.

Kristýna se svěřila s tím, že její matka ví, že je babičkou. „Že jsem porodila, ví, gratulovala mi na Facebooku, ale je to pro mě pořád jen ženská, která mě porodila, nic víc,“ uzavřela debatu maminka krásné dcery.