Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Reality show Like House zná svého vítěze! Půl milionu korun si odnesl Jenis

Mladí influenceři v Like House.
Zdroj: Se souhlasem TV Prima
+ Dalších 5 fotografií
Vyhlášení vítěze

Primácká reality show Like House, v níž o výhru soutěžili čeští influenceři, se dostala do svého finále. Nejvíce diváků hlasovalo pro jednadvacetiletého Jenise, který si získal srdce fanoušků svým nadhledem, humorem a rozumem. 

Televize Prima odvysílala závěrečný díl reality show Like House, v němž parta influencerů žila několik měsíců pod jednou střechou. Z devíti účastníků byli nakonec vybráni dva, kteří bojovali o výhru půl milionu korun. Byli jím Jenis a Tomi, kteří byli z celé party nejméně konfliktní a diváci si je oblíbili.

Napínavé finále

Výhru přišel oznámit zpěvák Jan Bendig, který v pořadu také účinkoval. Půl milionu korun si nakonec odnesl jednadvacetiletý Jenis, který si získal srdce fanoušků nejen svým nadhledem, ale také humorem a rozumem. „Chci jen říct upřímně DĚKUJI VŠEM! Společně jsme to opravdu dokázali. Od začátku do konce jsme byli nejsilnější team! Děkuji všem účastníkům, byla to pro mne velká zkušenost a rád jsem vás poznal. Občas mi chybíte,” zavtipkoval Jenis na svém instagramovém profilu. Výhru chce Jenis investovat.

V reality show Like House proti sobě soutěžila parta influencerů, která plnila nejrůznější challenge. Na konci se rozhodovalo, který z účastníků je pro diváky nejoblíbenější. Show provázelo množsví dramat, které se ale jim vždy nakonec podařilo nějak ustát.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy