Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Reality show Like House 3 má svého vítěze! Kdo odešel s půlmilionem?

+ Dalších 9 fotografií
Like House 3

Další řada oblíbené reality show Like House je u konce! Po téměř třech natáčecích měsících influenceři vilu opouštějí a jeden z nich si kromě zážitků a nových zkušeností odváží půl milionu korun! O vítězi rozhodli jak samotní soutěžící, tak diváci. Kdo získal největší přízeň a nejvíce hlasů?

Vila, kterou influenceři skoro tři měsíce okupovali, už zeje prázdnotou. O hlavní výhru v ní bojovalo celkem 8 účastníků. Dívčí stranu zastupovala Liubov Tupiková alias Lyubov, Simona Tvardek, Hanka Gelnárová a Silvia Dellai, která ve vile vystřídala Dominiku Myslivcovou. Chlapce zastoupili Sebastian Lyang, Lukáš Tůma alias Luktuma, Vojtěch Medlen a David Dvořák, který ve vile pobyl jen několik týdnů. Přišel jako náhrada za Davida Nguena, který byl ze “soutěže” vyloučen.

Všichni měli velkou výhodu. Moc dobře věděli, do čeho jdou, a mohli se poučit z chyb předchozích účastníků předešlých sérií. Kdo si vedl nejlépe?

O tom rozhodli nejen diváci pomocí hlasování, ale i samotní účastníci, stejně jako u předchozích řad. V těch se vítězi stali pokaždé muži. Historicky první řadu oblíbené reality show vyhrál, i když těsně, youtuber Jenis. Ve druhé sérii pak, naopak jednoznačně na plné čáře, vyhrál Tadeáš Kuběnka.

Like House 3: Vítěz

Nejnovější řada nabídla velmi zajímavou podívanou. Mezi soutěžícími bylo dost známých a úspěšných influencerů. Přesto byl favorit na vítězství, soudě podle komentářů od fanoušků po odkrytí jmen účastníků, jasný od samého začátku!

Sotva začalo natáčení, adeptkou na výhru půl milionu korun se stala Simona Tvardek. Sebevědomá rodačka z Frýdku-Místku získala srdce tisíců lidí hlavně svým otevřeným vystupováním. To, co na ní ostatním účastníkům vadilo, diváci milovali.

Simona si totiž nebere servítky s nikým, řekne vše, co má na jazyku.To potvrdila i v rozhovoru pro eXtra.cz na dotaz, jaký má postoj k ostatním účastníkům: “Účastníci mě se*ou jak sv*ně, to vám řeknu normálně na rovinu,” směje se Simona. A kdo nejvíc? “Všichni, všichni mě se*ou,” dodala.

Svou pozici si dokázala udržet od samého začátku. V diváckém hlasování drtivě válcovala ostatní účastníky a stejně tak to dotáhla až do konce. Dokázala otočit situaci a stala se první výherkyní reality show Like House 3!

Like House 3 vyhrála Simona Tvardek

Ze všech osmi účastníků si vedla nejlépe Simona Tvardek, právě ta si odnáší kromě zážitků, vzpomínek a nových zkušeností také půl milionu korun.
Kdyby o vítězi rozhodli samotní soutěžící, Simona by ale skončila na posledním místě. V hlasování ve vile se totiž pohybovala na nejnižších příčkách, i samotní soutěžící v ní viděli největšího soupeře a pomyslnou korunku se jí snažili shodit zápornými body. Fanoušci ale Simonu milují, a tak jí svými hlasy dokázali zajistit suverénní vítězství.
Přestože mladinká účastnice ve vile neprojevovala emoce, výhra ji dohnala k slzám. O to spíše, když jí výhru předával její nejlepší kamarád, Tadeáš Kuběnka.
"Tadeáš říkal, že na mě sází, že jsem jeho dostihový kůň. Neměla jsem peníze, on mě živil. Řekl, že na mě sází a že mu to jednou všechno vrátím, až vyhraju Like House. Větší obnos půjde Tadeášovi, no. Pozvu ho několikrát na jídlo, zaplatím mu alespoň jeden nájem, nevím," rozpovídala se Simona krátce po zjištění skutečnosti, že vyhrála.
"Mám strašnou radost, to je jasné. Jsem ráda, že jsem nezklamala toho mého teplouše, který vyhrál dvojku. Mám nejlepší fanoušky, v bodování z vily jsem byla poslední, to divácké mě vytáhlo na první místo. Chci poděkovat divákům, jsou to lásky. Jsem autentická, to lidi baví. Nebaví je dívat se na lidi, kteří předstírají, že jsou super, a nejsou," uzavřela Simona s vědomím, čím si fanoušky získala, v rozhovoru pro televizi Prima, která reality show Like House vysílá.

S výhrou má plány jasné, přestěhuje se do Prahy!
"Určitě bych se přestěhovala do Prahy, zařídím si nějaké spolubydleníčko, ať neplatím takové peníze jako Tadeáš. V Praze je vždycky co dělat, že jo," směje se Simča v rozhovoru pro eXtra.cz

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy