Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Reality show hvězdičky jako půvabné nevěsty: Jejich polovičky se ale do chomoutu nehrnou

Zdroj: archiv
+ Dalších 25 fotografií
svatba
Ne všechny hvězdy reality show upadnou v zapomnění a z jejich pětiminutové slávy se propadnou na samotné dno. Jsou tady i takové, kterým působení v reality show docela pomohlo. Tereza Dušková (23) se objevila v poslední řadě Robinsonův ostrov, Nela Slováková (29) zvítězila v Hotelu Paradise před sedmi lety a Nikol Trojanová (28) byla v roce 2012 s Nelou v Hotelu Paradise a o rok později ve VyVolených. Shodou okolností se všechny tři před nějakou dobou ukázaly ve svatebních šatech. Které by to jako nevěstě nejvíce slušelo?

1. Nikol Trojanová

Byly doby, kdy by se Nikol Trojanová (28) vdávala z fleku. S bývalým partnerem Danielem Vojtěchem byla dokonce zasnoubená. Jejich vztah ale ztroskotal hlavně kvůli modelovým nevěrám. Nikol si na nějaký čas dala od chlapů pokoj a netlačila na pilu.

A jak se zdálo, vyplatilo se. Když se fanoušci na sociálních sítích dozvěděli, že se vedle sympatické Nikol objevuje nový muž, okamžitě chtěli vědět, o koho jde. Nikol však ze začátku vůbec nechtěla prozradit, kdo je její vyvoleným.

Až po delší době odtajnila, že se jedná o pohledného Lukáše Holana, který je zkrátka normální chlap, který ji konečně udělá šťastnou. Nikol se stáhla z veřejného života a spokojeně žije po boku svého chlapce a na svatbu vůbec nespěchají.

2. Tereza Dušková

Tereza Dušková se proslavila v reality show Robinsonův ostrov. Už do nebezpečné soutěže šla bez partnera a rozhodně si nedělala hlavu s jeho hledáním. Soutěž kvůli vlastnímu přešlapu bohužel nevyhrála, ale na druhou stranu byla z těch, kteří dokázali z rychlé popularity co nejvíce vytěžit a nezačala se chovat jako šílenec.

Otázkám, zda má po svému boku nějakého muže, se ale nevyhnula. Po skončení reality show investovala veškerý svůj čas do sebe a vyplatilo se. Nakonec přišla láska, kterou vůbec neplánovala.

Jejím vyvoleným je Antonín Vácha a je to pořádný fešák, se kterým je Tereza evidentně spokojená, ale do svatby se ani jeden z nich nežene.

3. Nela Slováková

Nela Slováková (29) vyhrála v roce 2012 reality show Hotel Paradise a vydělala pořádný balík. Svoje miliony ale neutratila. Jediné, co si pořídila, byla nová prsa a zbytek se rozhodla rozumně rozdělit. V současné době je z Nely podnikatelka a hvězdička Instagramu.

Po boku má hokejového obránce Lukáše Kozáka, který je do Nely skutečně zamilovaný, ale o svatbě zatím nepadla řeč. Nela Slováková navíc působí velmi sebevědomě a dominantně. Aby se její přítel náhodou ještě nezalekl.

Související články

Další články