Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

REALITA OČIMA ŽEN: Tělo po porodu prostě není dokonalé!

Tohle je realita!
Zdroj: instagram
Máte už dost upravených fotografií a dokonalých těl těhotných modelek? Pak budete jistě sympatizovat s australskou blogerkou Olivií White. Tato sedmadvacetiletá dvojnásobná maminka se rozhodla světu ukázat realitu, tedy své tělo po porodu! Snad se všem ženám navrátí sebevědomí a uvědomí si, co dokonalého na svět přivedly.

Dnes je v módě cvičit v těhotenství a nepřestávat s tím ani v šestinedělí. Jde o takový hon za dokonalou postavou, u kterého zapomínáme na zázrak zrození. To, že se ženské tělo prostě změní, je realitou, kterou bychom měli přijmout se stejnou lehkostí, jako přijímáme jiné věci.

Nateklé tváře, obrovská nalitá ňadra mlékem, široké boky, obrovské břicho a strie, to jsou věci, které vás v těhotenství potkají a nemá cenu se jim nějak bránit. Něco podobného napsala Olivia na svém profilu na sociální síti a k tomu přiložila sérii svých fotek z těhotenství a šestinedělí.

To, jak její tělo vypadá, je u ní až na posledním místě. Je hrdou maminkou, která si užívá své novorozeně a rozhodně neřeší pár kil na víc. Váží si svých dvou zdravých dětí a už nikdy by si nepřála být taková, jako bývala. Svou roli matky by totiž za nic nevyměnila. Vezměte si z ní všechny příklad!

Související články

Další články