Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Reakce na výzvu Štáfka: Na Oktagon s*ru, Vémolo, chci boj, nabízím ti 10 milionů korun, vzkazuje Mariánek

Jon Mariánek vyzval Karlose Vémolu. Nabízí mu 10 milionů korun.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu / Jon Mariánek / koláž eXtra
+ Další 4 fotografie
reakce

Takovou ostrou reakci Jona Mariánka (22) na výzvu herce Jakuba Štáfka (30) rozhodně nikdo nečekal. Prostřednictvím jeho youtubového kanálu, se naprosto vysmál celé organizaci Oktagon včetně jednoho z jeho zakladatelů Ondřeje Novotného (43), kterého nazval chudým a starým z*rdem, který se prezentuje jako prezident UFC Dana White z Číny. Jakubovu výzvu odmítl, zato ale vyzval Karlose Vémolu (35), kterému za fight s ním nabídl 10 milionů korun.

Pro spoustu lidí kontroverzní influencer a zaměstnanec Jakea Paula Jon Mariánek se rozhodl, že zareaguje na výzvu Jakuba Štáfka. Pro smůlu Jakuba jeho výzvu ale odmítl s tím, že se s ním utká maximálně v šachách. Svým výstupem navíc zcela slovně pohřbil celou organizaci Oktagon a na zápas vyzval rovnou MMA zápasníka Karlose Vémolu.

Na Oktagon s*ru: Štáfku, lituji, že nemáš ani na auto

"Na Oktagon zvysoka se*u. Radši si to všechno udělám sám. S Jakubem Štáfkem si můžeme dát zápas v šachách a prodávat na něj PPV," vzkázal Jakubovi, kterého i politoval. "Kámo, nechci se na tebe vysrat, protože je mi tě líto. Chápu, že máš rodinu, teď i ten koronavirus. Je to určitě finančně náročné, lituji, že nemáš ani na auto a musíš jezdit šalinou."

Novotný je chudej zm*d: Vémolo, nabízím ti 10 milionů korun

Na spolumajiteli a promotérovi MMA organizace Oktagon Ondřeji Novotném nenechal nit suchou, dokonce nešetřil ani vulgarismy. "Ondřej Novotný je starej chudej zm*d z Česka. Je to takovej Dana White z Číny. Kopíruje to, co v zahraničí funguje, a chce se přiživit na zápasech s influencerama. Ví totiž, že jeho zápasníci nikoho nezajímají, a na tomhle by vydělal mnohem víc," praví Jon Mariánek.

"A Vémolo, jestli chceš pořádnej pay day, pojď do toho! Nabízím 10 milionů korun. O2 arenu koupím sám. Bude to ta největší fight night v Česku," dodává směrem k Vémolovi, který má s Oktagonem smlouvu na několik zápasů a jeho hlavní cíl je odveta s Attilou Véghem. Po vyjádření influencera Mariánka je zatím otázka, jak na jeho výzvu zareaguje.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy