Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Reakce na seriál Osada: Unáhlený první dojem? Diváci vyřkli verdikt

Zdroj: Se souhlasem České televize
+ Další 3 fotografie
reakce

Česká televize odvysílala šestý díl humoristického seriálu Osada, který se od začátku vysílání setkává s rozporuplnými reakcemi. Zejména pak dílo režiséra Petra Kolečka (37) přirovnávali k seriálu Chalupáři, který si odnesl výborné hodnocení. Nyní se diváci Osady shodují, že byla potřeba dát seriálu šanci a neodsoudit jej hned po prvním dílu.

V rodinném komediálním seriálu z prostředí chatové osady hraje spoustu uznávaných českých herců. V Osadě se diváci setkávají s herci jako je Martin Myšička, Ivana Chýlková, Radek Holub nebo Jana Plodková, které do rolí obsadil režisér Petr Kolečko.

Prvně diváci nemohli novému seriálu přijít příliš na chuť. S novými díly se však do života seriálových hrdinů postupně dostávají a hodnocení seriálu stouplo rapidně vzhůru. "Po zhlédnutí prvního dílu mám celkem smíšené pocity, ale šanci tomu dám už kvůli slušnému hereckému obsazení," psali diváci, kteří to rovnou nevzdali. Nyní se však zdá se karty obrací.

Petr Kolečko je záruka kvality

Diváci si oblíbili nejen celý seriálový příběh, ale také obsazené herce. "Holub je top, on a Myšička jsou nejlepší. Jinak celý seriál se naprosto povedl. Inu, Kolečko je zárukou kvality," píší lidé.

"Každý pátek se těším. To je takový pohodový seriál, velmi se povedl," pějí chválu další. V nejnovějším díle je uchvátil zejména herecký výkon Radka Holuba, který opět perlil.

"Úžasný seriál, ještě, že jsem se nenechala odradit prvním dílem, ale věřila jsem. Petr Kolečko opět boduje," shodují se fanoušci seriálu.

Související články

Další články