Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Reakce na dobitého Tunu: SaSaZu mu hrozí právníky, šéf ochranky háže vinu na něj!

Zdroj: Facebook
+ Další 4 fotografie
INCIDENT
Jak eXtra.cz již informovalo, ve čtvrtek na vánočním večírku Seznamu mělo podle slov Jana Tuny (45) dojít k jeho napadení, z něhož vyvázl s nepříjemnými zdravotními následky. Reportér Streamu tvrdí, že mu místní ochrankář omlátil hlavu o zeď jen kvůli tomu, že chtěl od dýdžeje zahrát písničku na přání. Co na to vedení klubu a šéf bodyguardů?

Vedení klubu upozorňuje, že akci organizovala externí společnost, služby ochranky pak zajišťovala firma Claridge Invest.

Hrozba žalobou

SaSaZu je velmi líto, pokud je pan Tuna zraněn a přeje mu brzké zotavení. Ať již ke zranění došlo jakkoliv, nemáme s tím nic společného, a proto tímto žádáme pana Tunu, aby přestal s šířením hanlivých zpráv na adresu značky SaSaZu. V případě, že tomu tak nebude, byli bychom nuceni začít situaci řešit právní cestou,“ napsala nám Petra Kallista z vedení firmy.

Obávaný kritik nepoctivých firem totiž ochrankáře původně označil za oficiálního člena ochranky klubu, později však tuto zmínku z příspěvku na Facebooku odstranil.

Tuna se zlobí

„To je od nich hezké, že napadenému a zraněnému přejí uzdravení a zároveň mu vyhrožují právníky. Jestlipak vyhrožují právníky i té firmě a přijímají opatření, aby tam nepůsobila a v jejich podniku nemlátila lidi? Ta poškozuje jejich jméno. Ne já. Já byl napaden a zraněn v SaSaZu,“ zlobí se Jan Tuna, jenž se chystá podat trestní oznámení.

O vyjádření jsme samozřejmě požádali i společnost, která zajistila ochranku.

Šéf ochranky: Vinu nese novinář

„Ohrazuji se proti vyjádření, že došlo k napadení členem bezpečnostního týmu. Původcem celého incidentu byl návštěvník klubu, který je vámi označován jako reportér Seznamu. Vzhledem k povaze vámi popisovaného útoku a jeho intenzity si neumím vysvětlit, že si takového jednání nikdo nevšiml. A už vůbec nepochopím, jak a proč se takzvaný napadený vrátil zpět a namísto toho nezavolal hlídku Policie České republiky a současně rychlou záchrannou službu, poté se nenechal ošetřit a nepodal trestní oznámení. Bližší informace vám nemohu bez souhlasu klienta poskytnout. V tuto chvíli mohu jen říct, že popis události z mé strany by byl úplně jiný, než jak popisuje takzvaný napadený,“ napsal nám Vladimír Suchánek z Claridge Investu.

Jan Tuna uznává, že policii zavolat měl. „Seběhlo se to strašně rychle. Byl jsem docela v šoku, protože jsem to absolutně nečekal, na akci vlastní firmy, kde se cítíte bezpečně a nic takového nepředpokládáte. Nikdy jsem nic takového nezažil. Tak jsem po tom útoku seděl venku, tekla ze mě krev a nějaká dívka, co říkala, že dělala na Seznamu a teď je na mateřské, mi to ledovala. Jsem jí hodně vděčný. Rád bych zjistil, jak se jmenuje,“ prozradil eXtra.cz reportér spotřebitelského pořadu A DOST! Zároveň odmítá, že by se choval nepatřičně a už vůbec ne pod vlivem alkoholu. „Přišel jsem před půlnocí a do toho napadení stihl vypít dva vinné střiky. Mám svědky,“ upozorňuje.

Kamerový systém nepomůže

Podle něj má po incidentu lehké mozkové poškození kategorie I, výpadky krátkodobé paměti, závratě a zhoršil se mu zrak. K tomu se přidaly bolesti krční páteře, hematom na rtu a odřená tvář.

„V pátek jsem po telefonu mluvil s nějakým manažerem, ale nevím, z které z těch dvou firem, a byl namistrovaný a arogantní. A tvrdil lži, že jsem třikrát neuposlechl a tu gorilu polil pitím. Ale i kdyby to tak bylo, jakože není, tak není normální mlátit lidi v podniku hlavou o zeď. Navíc na uzavřené akci jejich firmy. Chtěl jsem záznam kamery, který by ukázal, jak to bylo doopravdy a ten samozřejmě prý nemají,“ dodal novinář s tím, že stejný bodyguard se pouštěl i do dalšího jeho kolegy, to ale nakonec dopadlo bez zranění.

Související články

Další články