Existovala malá naděje, že by Ochotská a Rosol znovu zkusili alespoň kvůli dítěti žít spolu. Jenže poté, co se vedle Rosola objevila čtyřiadvacetiletá kráska, která je nápadně podobná Michaele, mají všichni jasno. Tohle manželství je ukončené!

Ochotská je zřejmě úplně na dně! Nereagovala na naše dotazy, sms zprávy nechala bez odpovědi. Oslovili jsme psychiatra Jana Cimického, co se v bývalé moderátorce může odehrávat, když má Rosol novou partnerku. A Michaela opravdu nejspíš neprožívá nic příjemného. „Má asi vztek, jsou tam emoce, které se tam míchají. Zároveň jí to je nejspíše i líto, protože mají společné dítě. Není ani překvapivá reakce z obecného hlediska, že se uzavře do sebe,“ vysvětlil eXtra.cz Cimický a pokračoval tím, co by oba rodiče měli v tuto chvíli udělat. „Oba by v tuto chvíli měli přemýšlet nad tím, jak vytvořit nejlepší podmínky pro své dítě, aby nestrádalo, i když jejich manželství je v troskách,“ dodal.

A kdo že je nová partnerka Rosola? Petra Kubínová se s Rosolem nejspíše seznámila na tenisových kurtech Sparty v pražské Stromovce. Právě na nich se manžel Ochotské připravuje, když je v Česku. Kubínová dříve hrála za Spartu v mládežnických kategoriích. Podle stránky isport.blesk.cz dokonce chvíli působila jako trenérka v tamní akademii.