Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Reakce lidí na zápas Vémoly s Marpem: Tohle Karlos nevyhraje, bude druhé KO!

Karlos Vémola vs. Marpo.
Zdroj: Se souhlasem Oktagonu
+ Další fotografie
oktagon

Zápas, který visel ve vzduchu už roky, se stává skutečností! Střet dvou světů, sportovců, celebrit a velikých osobností před zraky celého národa. Takový bude souboj zápasníka Karlose Vémoly (36) a známého rappera Marpa (36). Ten je na programu 13. listopadu v pražské O2 aréně. Reakce fanoušků na sebe nenechaly dlouho čekat a hádají se, kdo by mohl zápas vyhrát.

Karlos Vémola oslavil ve čtvrtek 1. července své šestatřicáté narozeniny. Při té příležitosti pozval do pražského klubu Goldfingers své přátele i fanoušky na svou show Noc s Terminátorem, kde si nechal na závěr velké odhalení nadcházejícího zápasu, jenže ani sám Terminátor nevěděl, kdo že to pod vlajkou OKTAGONU bude jeho soupeřem.

Tuto novinku si pro sebe do poslední chvíle nechali promotéři organizace Ondřej Novotný a Pavol Neruda. Vémola na pódiu rozbalil obraz s grafikou chystaného duelu s Marpem, krátce poté pak Ondřej Novotný pozval na pódium Marpa v životní velikosti.

"Dělám kombatový sport už třicet let a ještě jsem nikdy nikoho neknokautoval. Bohužel pro Marpa, on bude ten první. Terminátor se chystá na svůj první životní knokaut," predikoval Vémola, Otakar Marpo Petřina ale nesouhlasí.

"Stoprocentně mám šanci. Byla by ostuda, kdyby se mnou prohrál. Není na tom boxersky dobře a všichni to ví," hlásí sebevědomě Marpo.

Fanoušci se nad výhrou dohadují

Netrvalo dlouho a k zápasu se začaly vyjadřovat stovky fanoušků, kteří predikují výhru jak Karlosovi, tak i Marpovi. "Tohle Karlos nevyhraje," napsal stručně jeden z fanoušků k příspěvku Oktagonu, komentář si ihned vysloužil stovky souhlasných "lajků". "Otázka není prohra nebo výhra, ale jestli to Karlos vůbec přežije," dodali další, kteří vidí jako vítěze Marpa a tipují, že to bude pro Vémolu druhé KO.

Pak jsou zde ovšem i fanoušci, kteří nedávají Marpovi na výhru jedinou šanci a na Karlose si s nadhledem rádi vsadí i vyšší obnosy peněžních částek. "Easy money, vsázím minimálně 5k na Karlose," uvádí jeho zastánci. "Karlos vyhraje, Marpo nemá šanci a chc * pne rychle na fyzičku," dodávají.

Kdo vyhraje je zatím otázkou, už nyní je jasné, že tento duel bude ostře sledovaný. I proto jako místo konání zvolili promotéři největší tuzemskou halu, O2 Arenu v Praze, kam se téměř na den přesně vrátí po dvou letech, tentokrát s turnajem OKTAGON UNDERGROUND.

Smutný pohled na Martina Kociána. Tohle s ním udělalo dvacet let na drogách

Související články

Další články

Nejnovější kauzy