Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Reakce lidí na vyjádření Nikol ze Survivoru: Sociální hra super, chválí. Co jí ale nechtějí odpustit?

Nikola Čechová
Zdroj: Se souhlasem TV Nova
+ Dalších 12 fotografií
Reakce

Nikol Čechová alias Shopaholic Nicol se stále nemůže plně adaptovat životu v Česku. Poté, co strávila tři měsíce na pustém ostrově jakožto jedna z účastnic show Survivor, stále není plně aklimatizovaná. Na sociálních sítích vydala vyjádření, v němž blíže specifikovala, čím si prochází a že kritika na její osobu jí nijak neprospívá. Pod příspěvkem se ihned začaly objevovat komentáře, přičemž mnozí se Nikol zastávají, ale mnozí si myslí, že byla v pořadu zbytečná mrcha.

Nikola Čechová alias Shopaholic Nicol už je nějakou dobu zpět v Česku, ale na sociálních sítích stále není plně aktivní. Zažívá na nich totiž nevídanou vlnu hejtů a také výhrůžek smrti. „Návrat je těžší, než jsem si kdy myslela, a upřímně je pro mě aktuálně nepřirozené cokoliv na sítě přidávat. Před odjezdem na ostrov jsem měla obavy, aby se v tom čase, co budu mimo, nestalo nic zásadního, jak v rodině, tak ve světě. Bohužel místo radostných hovorů domů jsem zpracovávala situaci na Ukrajině a snažila se vyrovnat s tím, o co jsem všechno doma přišla za tu dobu, co jsem tu nebyla,“ napsala na Instagram.

V téměř desetiminutovém vyjádření pak popsala, že návrat do reality byl mnohem těžší, než si myslela. Zároveň dodala, že co se týče Survivoru, byly některé její věty vytržené z kontextu, aby to působilo dramatičtěji. „Po návratu z ostrova sama sleduji Survivor, byla jsem zvědavá, co produkce vyzdvihne, jde o to vyvolat v divákovi emoce, ať pozitivní, nebo negativní,” prozradila.

Nikol Čechové se zastali Braňo i Dominika

Lidé v komentářích se k celé situaci ihned začali vyjadřovat. „Mě tak vytáčí to, že lidem stále nedochází, že je to show. Že si to produkce sestříhává, jak se jim to hodí. Což je vlastně v pořádku, protože je to potom prostě větší zábava,“ napsal například jeden z uživatelů, který stojí za Nikol. Podle mě jsi měla skvělou sociální hru a lidi to neumí ocenit. Já Ti fandila, a to hlavně i kvůli tomu, že jsi vůbec nefňukala a to mě mile překvapilo,“ uvedl další fanoušek. Čechové se v komentářích zastali i další účastníci Survivoru Braňo a Dominika. „Skvěle jsi to řekla,“ napsal Braňo a Dominika připojila emoji srdíček.

Našli se však i tací, kterým se její taktiky v show nelíbily. Sociální hra super, ale štvaly mě ty arogantní poznámky na ostatní hráče. I když už jsi seděla v porotě, tak jsi tam měla neustálé poznámky na Braňa a na ostatní. Přitom prostě skončili před Tebou. Trocha respektu mi tam chyběla,“ napsal další.

Tvá hra se mi nelíbila, nelíbilo se mi, jak jste se vysmívali za zády ostatním soutěžícím. Stále ale zůstávám tvou sledující, protože extrémní podmínky vyžadují extrémní chování a věřím, že jsi stále ta Nicol, kterou jsem ráda sledovala před Survivorem. Pevné nervy a brzy se sem vrať, v plné síle,“ popřál Nikol Čechové další komentující.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy