Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Reakce diváků na třetí díl Boženy: Geislerová je příšerná, úplně to zkazili, zuří lidé

V seriálu Božena hrají spisovatelku herečky Aňa Geislerová a Anna Kameníková.
Zdroj: Česká televize, koláž: eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Božena
V neděli mohli diváci vidět třetí díl seriálu Božena. Annu Kameníkovou však tentokrát nahradila herečka Aňa Geislerová, tam už diváci viděli problém. Někteří by se bez Geislerové klidně obešli. Zklamaní diváci by na její místo dokonce obsadili někoho úplně jiného.

Mnoho lidí věřilo, že Aňa Geislerová zahraje Boženu Němcovou v seriálu Božena naprosto bravurně. Nadanou a zkušenou herečku nijak nepodceňovali. Avšak, stačily dva díly a někteří diváci si na Annu Kameníkovou coby mladou Němcovou zvykli natolik, že Geislerovou dál ani nechtějí. Podle nich nasadila Kameníková laťku velmi vysoko a Geislerová se přes ni nepřehoupla.

"Chtěla bych ve všech dílech Kameníkovou. Škoda," posteskla si jedna z uživatelek. "Ta Geislerová je prostě strašná. To by nestačilo Kameníkovou udělat trosku starší? Kór, když Němcová zemřela mladá," kroutí hlavou komentující Roman. "Souhlasím. Je příšerná. Úplně to tím zkazili. Mohla to být dobrá minisérie. Ty první dva díly byly skvělé. Teď už jen dokoukat a na shledanou. Opravdu velká škoda a chyba nenechat tu roli po celou dobu Aničce Kameníkové," přidala se Marcela.

"Geislerová jako B. Němcová... to hodně bolí. Nejspíš tím zkazili celou sérii. Přitom existuje tolik vhodnějších hereček," postěžoval si divák. "Koukám a nesedí mi tam Aňa Geislerová," hodnotila Jana. "Tento díl už mě nebavil kvůli změně obsazení. Škoda. První 2 díly jsem hltala," smutnila divačka.

A co vy? Jak se líbila Aňa Geislerová v roli Boženy Němcové vám? Napište nám do komentářů vaše názory.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy