Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Razantní proměna Hanky Mašlíkové, která oslavila 40: Ze silikonové provokatérky ohromnou motivací

Hana Mašlíková prošla ohromnou proměnou.
Zdroj: Herminapress / se souhlasem Hana Mašlíková / koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
galerie

Hana Mašlíková oslavila své 40. narozeniny, avšak dort a skleničku sektu si zřejmě nedala. Již v sobotu ji totiž čeká soutěž v bikini fitness, kde předvede svou nejlepší životní formu. Její cestu za vysekanou postavou vidí mnozí fanoušci jako motivaci. Když se totiž chce, tak všechno jde i se čtyřicítkou na krku nebo jako maminka a Hanka je toho krásným příkladem. Mrkněte se, jakou razantní proměnou Hanka Mašlíková Reinders za dobu, co je známou osobností, prošla. Povedenými snímky se to na jejím Instagramu jen hemží.

Hanka Mašlíková se proslavila účastí v soutěži Miss Česká republika, ve které sice nezvítězila, ale získala titul za nejkrásnější siluetu. Do povědomí se výrazně zapsala i díky reality show Trosečník.

V roce 2007 podstoupila plastickou operaci prsou, díky které se o ní pak v mediálním prostoru nepsalo jinak než o silikonové krásce. Výraznou byla nejen vnadnou postavou, ale také svým krátkostřiženým blond účesem.

Životní partner Hany Mašlíkové

Tyhle časy jsou ale dávno pryč, Hanka se postupem času dostala do televize, kde moderovala bulvární magazín a později Snídani s Novou, kde působila několik let.

Jejím životním partnerem se stal bývalý český zápasník a uznávaný trenér MMA André Reinders. Pár si řekl své ano v létě 2016, o rok později přišel na svět jejich syn Andreas. Po společných letech soužití si pár prošel náročnou manželskou krizí. Z té se však dokázali dostat a dnes spolu opět tvoří spokojený pár, o čemž informovala i redakce eXtra.cz.

Razantní tělesný progres

André byl navíc jeden z lidí, kteří Hanku přivedli do světa zdravého životního stylu a fitness, což si bývalá modelka zamilovala natolik, že začátkem roku 2022 oznámila, že si ke 40. narozeninám nadělí účast na prestižní soutěži v bikini fitness.

Nejdu tam s pocitem, že jsem vítěz, řekla Hanka

V přípravě pod vedením trenérů Martina Svobody a Slávka Vinogradova dokázala projít ohromným tělesným progresem a dnes se těší ze životní formy, která jí dost možná zajistí v soutěži i vítězství.

"Tam nemůžete jít s pocitem, že jste vítěz, ale s pocitem, že chcete vyhrát. Chci se co nejlépe umístit, proto jsme to dělali. Mám v sobě velkou odpovědnost vůči lidem, kteří se mnou tou cestou šli, zejména moji dva trenéři Martin Svoboda a Slávek Vinogradov. To, jak vypadám, je z obrovské části jejich zásluha. Chci pro ně ten nejlepší výsledek a odprezentovat co nejlépe jejich práci," svěřila se Hanka den před závody pro eXtra.cz.

"Jako modelka jsem neměla žádný zadek, vlastně mi záda pokračovala na nohy. Ani nevíte, jak jsem šťastná a pyšná zároveň, že se mi tu mojí prďku ve 40 letech podařilo zakulatit," zavzpomínala Hanka nedávno na svém Instagramu.

V galerii se podívejte, jakou proměnou Hanka Mašlíková prošla.

Krajčo a Charlotte si duet nestřihli: Proč s Gottovou dcerou nezapěli Srdce nehasnou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy