Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Rasističtí Češi útočí na Bena Cristovaa! Táhni ke svým, ty černá…

Zdroj: instagram
+ Další 4 fotografie
GLOSA: Zpěvák a rapper Ben Cristovao má venku píseň Smítko. Za pouhý týden má píseň víc než 500 tisíc zhlédnutí a Ben se textem písně snaží jednodušším lidem vysvětlit, že ne každý člověk, co žije v Česku a má jinou barvu kůže, je uprchlík! Češi tuto skladbu ale opět nepochopili a nadávají zpěvákovi drsněji než kdykoliv předtím. Slova a výrazy, které používají, hraničí s primitivismem!

„Bílá země je naše a ty se nejmenuješ Eva ani Vašek, imigranty tu nechcem, nečteš, konichiwa, vítej v Praze,“ tohle je jedna z částí písně, kde popisuje výroky některých Čechů. Dále pokračuje: „Víš, nevybereme si, kde se narodíme, a nezměníme barvu ani oči. A z vás bílých jenom málo ví, jak je křivda podělanej pocit. Ale věř mi, nic, neuděláš nic, jedu si to svý, ty neuděláš nic. Mám tě v pí.., nech být. Jsi smítko, neuděláš nic,“ tohle je další úryvek z písně, která nese silné poselství.

Tohle je jen úryvek z písně, kterou před týdnem vypustil zpěvák Ben Cristovao do světa, aby upozornil na nechutné chování některých zakomplexovaných Čechů! Sám se narodil v Plzni a cítí se jako Čech, ale jeho barva kůže nadzvedává ze židle vlastence, kteří se chovají hůř než zvěř. I když se snažil právě touhle písní lidem otevřít oči a vysvětlit jim, jak je tohle chování nemístné, zřejmě se to tak úplně nepovedlo.

Primitivové na sebe nenechali dlouho čekat a okamžitě začali psát nenávistné komentáře a jejich minimozky vůbec nepochopily, co touhle písni chtěl Ben (31) lidem předat. Pokud by totiž pobrali poselství, nikdy by je nenapadlo psát tak primitivní komentáře.

„To se nedá poslouchat. Já tomu nerozumím, o čem to ‚rapuje‘ a jestli to není nějaké zakódované poselství pro jeho černé bratry, co sem jedou na člunech a chovají se tu, jak kdyby se tu každý narodil. Ať si uvědomí, že je to naše země, a jestli je to Vietnamec, Arab nebo Rumun, tak oni tu doma nejsou, jsme Česká republika a lev je bílý,“ napsala jedna dáma, která to v hlavě zřejmě nemá v pořádku.

Pokud si myslíte, že tohle je hrozné, přidali se k ní další: „No jo, černá drška se bude vždy zastávat černých dršek, proto jsou lidi rasisti, jinak by nás už dávno vyhladili,“ napsal jistý Martin H.

„Jděte do své země a udělejte z ní lepší, než je naše země. Nejsem proti těm, co se zapojí, pracují a chovají se slušně, jsou u nás, ne ve své zemi. Nikoho nechci urážet, já jsem na svou zem velice pyšná.“

Přijde vám tohle chování Čechů normální? Zde je celá píseň k poslechu.

Související články

Další články