Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rasistický útok na Facebooku Dary Rolins: Zpěvačku na fotce bez make-upu nazývají „odbarvená Romka“ a to není všechno!

Dara Rolins na Facebooku zveřejnila fotku, kde je nenalíčená. Pod ní se
strhla neuvěřitelná debata.
Zdroj: facebook.com, herminapress.cz

V době, kdy většina celebrit využívá sociální sítě i v selfpromo, už málokoho překvapí fotografie slavných žen bez make-upu. Co ale způsobila fotka nenalíčené Dary Rolins (41) na její oficiální facebookové stránce, nemá obdoby!

Dobré ránko, krásny deň! Učesať do culíku, na tvár namaľovať Daru :), škôlka, potom tréning a kontrolný deň na stavbe nášho domu. O 5 poo sa vidíme v OC Santovka v butiku GLAM v Olomouci a večer hráme v Brne, ale tam vás-bohužiaľ-pozvať nemôžem, je to firemka… Presne takto bude vyzerať môj dnešný deň! Opúšťam online svet… Let´s do something we do best,“ okomentovala snímek zpěvačka.

Kromě pochvalných komentářů, jak Dara ve čtyřiceti dobře vypadá, že jí to sluší i bez líčidel, se objevila i spousta negativních komentářů, jejichž autoři nevybíravým způsobem rozebírají možný rasový původ zpěvačky. „Odbarvená Romka, asi tak,“ napsala jedna žena k fotce a nebyla jediná.

Sama Rolins byla v šoku, co se pod touto fotkou rozjelo. "Bože, nevěřila bych, jakou diskuzi ta fotka rozpoutá,"uvedla koučka Hlasu ČeskoSlovenska, která přesto fotografii na své stránce ponechala a neměla potřebu ani nenávistné komentáře smazat. Proč taky, o rádoby fanoušcích Rolins, kteří mají potřebu lézt na její zeď, jen aby si plivli, si každý může udělat obrázek sám.

Související články

Další články