Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rasismus na Slavících: Nechutný útok na Honzu Bendiga na červeném koberci, zpěvák se sesypal

+ Dalších 24 fotografií

Zpěváka Jana Bendiga (29) potkalo nechutné překvapení před začátkem předávání cen Český slavík. Když mířil na červený koberec spolu se svým přítelem Lukášem Rejmonem, přišel k nim neznámý muž, zakřičel rasistickou nadávku a hodil na zpěváka mouku, jak zachytila přítomná redakce eXtra.cz.

Zpěvák Jan Bendig dorazil ve velmi stylovém outfitu. Oslnivý příchod na Českého slavíka mu však zkazil neznámý muž, který k němu znenadání přiběhl a vhodil mu do obličeje a na oděv mouku, kterou ho kompletně zasypal.

Předtím, než na něj mouku hodil, ještě zakřičel rasistickou nadávku. "Cikáne,“ zaječel neznámý muž, jak zachytila redakce eXtra.cz, která byla na místě. Bezprostředně po útoku se Bendig odebral do zákulisí.

Přítel Bendiga promluvil

„Honza je úplně v háji. Co kdyby to byla kyselina. Já se tu klepu v šatně a ochranka žádná,“ nechal se slyšet pro eXtra.cz Lukáš Rejmon, přítel Jana Bendiga.

Český slavík je každoročně pořádaná hudební událost, na níž se oceňují talenty v kategoriích zpěvák, zpěvačka, skupina, objev roku či hip hop a rap. Letošní ročník moderují stejně jako loni Ondřej Sokol a Aleš Háma.

Český slavík 2023

Anketa Český slavík vznikla v roce 1996. Jejím předchůdcem byl Zlatý slavík. Český slavík 2023 se koná v pátek 24. listopadu od 20:20 a galavečer vysílá TV Nova

Poslední ročníky: 2021 | 2022 | 2023

Související články

Další články

Nejnovější kauzy