Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Raquel Welch: Jedna z nejkrásnějších hereček historie znovu na plátně

Krásná Raquel Welch znovu před kamerou!
+ Dalších 6 fotografií
Raquel Welch je jedním ze sexsymbolů 60. a 70. let a dodnes se v anketách a žebříčcích umisťuje v úplné špičce těch nejkrásnějších hereček a žen filmové historie. Přestože brzy oslaví 76. narozeniny, vypadá pořád skvěle a nyní se dokonce objeví v oddychové letní komedii Milovník po přechodu, která jde právě do kin.

Jako bohatá a sexy vdova v ní bude čelit zájmům několika gigolů, kteří se ji budou snažit svést s vidinou jejího tučného konta. Jeden z nich je hlavním hrdinou filmu a jeho pokusy budou budit spíš úsměv.

A komediální talent prokáže ve filmu i samotná Raquel. „Moje postava je taková šílená a trochu praštěná a přišlo mi to zajímavé právě proto, že mě lidé v takové roli nečekají. Nálada filmu je tak optimistická, je vážně zábavný. A to se mi líbilo,“ svěřila se legendární herečka.

Pro letní období je komedie Milovník po přechodu ideální volba. A protože pánové v ní coby gigolové budou trochu za nešiky, pobaví především ženy.

Mohlo by vás zajímat

Další články