Charlotte Štiková je i přes svůj věk z celé rodiny Štiků a Koktů nejtlustší. Starý Kokta (61) a Michal Štika sice mají stavbu těla jako golemové, ale Charlottka na rozdíl od nich měří jen 160 centimetrů a váží téměř metrák. S 94 kily a 160 cm se z ní klidně může stát koule.

Od Moniky (45) jste směrem k ní v reality show Štiky mohli zaznamenat pár výtek, ale Charlotte jako by si z toho nic nedělala. Sice sem tam laxně slíbí, že už se sebou něco začne dělat, ale skutek utek. Mladá dívka se obvykle snaží zhubnout, aby byla atraktivní pro své okolí a hlavně pro svého partnera. Co když se mu to ale líbí?

Útlý rádoby rapper Ifko, který v reality show též vystupuje, dává svou lásku najevo často a okatě. Ve druhém díle své milé dokonce lakoval nehty na jejích tlustých nohou a říkal jí, jak ji miluje. Z toho lze soudit, že Ifkovi její tloušťka nevadí. Koneckonců Charlotte to nedávno přiznala v rozhovoru.

Nejdříve vše sváděla na geny. „Už to mám tak geneticky dané, že já nebudu nikdy extra hubená. Pár měsíců zpět jsem byla v dobré formě, ale pak si mě můj přítel vykrmil. Vykašlala jsem se v tu dobu na zdravou výživu, ale teď se do toho znovu opřu,“ prozradila. Je otázkou, zda se bude vypasená Charlotte Ifkovi líbit, když zhubne. Ifko má rád zkrátka holky krev a mlíko a chce mít na co si sáhnout, a to mu Charlotte poskytne velmi ráda… do té doby, než zhubne.

V nedávné době otevřela nové bistro Skinny Hot Pizza, kde by mělo být dle jejích slov vše bezlepkové a fitness. Absence lepku ještě nikdy nikomu zhubnout nepomohla, ale budeme Charlottce držet palce.