Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Rapující Ifko má rád holky krev a mlíko: Macatou Charlottu si vykrmil

Charlotte je čím dál vypasenější.
+ Dalších 17 fotografií
GLOSA: Není žádným tajemstvím, že Charlotte Štiková (21) váží "pár kilo" navíc. Pokusy zhubnout už tu byly, ale nějak se nedaří. Fanoušci si myslí, že kdyby se obézní Charlottce skutečně podařilo zhubnout, byla by z ní pořádná kočka. Otázkou je, zda má sestra Ornelly šanci, když má přítele, co má prostě rád holky krev a mlíko. Prý si ji vykrmuje, přiznala v nedávném rozhovoru.

Charlotte Štiková je i přes svůj věk z celé rodiny Štiků a Koktů nejtlustší. Starý Kokta (61) a Michal Štika sice mají stavbu těla jako golemové, ale Charlottka na rozdíl od nich měří jen 160 centimetrů a váží téměř metrák. S 94 kily a 160 cm se z ní klidně může stát koule.

Od Moniky (45) jste směrem k ní v reality show Štiky mohli zaznamenat pár výtek, ale Charlotte jako by si z toho nic nedělala. Sice sem tam laxně slíbí, že už se sebou něco začne dělat, ale skutek utek. Mladá dívka se obvykle snaží zhubnout, aby byla atraktivní pro své okolí a hlavně pro svého partnera. Co když se mu to ale líbí?

Útlý rádoby rapper Ifko, který v reality show též vystupuje, dává svou lásku najevo často a okatě. Ve druhém díle své milé dokonce lakoval nehty na jejích tlustých nohou a říkal jí, jak ji miluje. Z toho lze soudit, že Ifkovi její tloušťka nevadí. Koneckonců Charlotte to nedávno přiznala v rozhovoru.

Nejdříve vše sváděla na geny. „Už to mám tak geneticky dané, že já nebudu nikdy extra hubená. Pár měsíců zpět jsem byla v dobré formě, ale pak si mě můj přítel vykrmil. Vykašlala jsem se v tu dobu na zdravou výživu, ale teď se do toho znovu opřu,“ prozradila. Je otázkou, zda se bude vypasená Charlotte Ifkovi líbit, když zhubne. Ifko má rád zkrátka holky krev a mlíko a chce mít na co si sáhnout, a to mu Charlotte poskytne velmi ráda… do té doby, než zhubne.

V nedávné době otevřela nové bistro Skinny Hot Pizza, kde by mělo být dle jejích slov vše bezlepkové a fitness. Absence lepku ještě nikdy nikomu zhubnout nepomohla, ale budeme Charlottce držet palce.

Mohlo by vás zajímat

Další články