Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Rapperovi z Výměny se lidé smějí: Kdo je Maďar Papafini z Ostravy, dotazují se

Zdroj: archiv
+ Dalších 17 fotografií
Výměna manželek
Středeční díl Výměny manželek se rozhodně řadil k těm úsměvnějším. Andrea a Zsolti, kteří se objevili v nové epizodě Výměny manželek, byli kvůli své zálibě pozoruhodnými bytostmi pro diváka. Emočně komplikovanější Zsolti o sobě totiž před kamerou prohlásil, že je známý rapper. Ale nejspíše jeho nejvěrnějším fanouškem je manželka, která bude jediná, kdo jeho velký talent dokáže ocenit. Na internetu se totiž lidé začali dotazovat, kdo Zsoltiho alias Papafiniho vlastně zná.

Vycházející hvězda ostravské rapové scény v dalším díle Výměny manželek pobavila. Rozhodně ukázala emoce, sportovní nadání, ale také ukázala, že hudební branže je tím prostředím, kde se cítí jako ryba ve vodě.

A poté, co Zsoltiho alias Papafiniho televizní obrazovka představila divákům jako ostravskou hvězdu rapové scény, Eminem, The Notorious B.I.G.‎ či Jay-Z‎ a další světově proslulí rappeři rozhodně museli zpozornět, protože Zsolti není ledajaký obyčejný rapper, ale rovnou i lektor. „Učím svou ženu rapovat,“ prozradil skromně divákům o své manželce Andree, která si říká Lejla Milano.

Jenže lidé se začali po hvězdách rapové scény z Ostravy poptávat, kdo vlastně jsou. „Bydlím v Ostravě, ale tyhle dva jsem nikdy neslyšela,“ dotazovala se na internetu v komentářích uživatelka Martina. „Podle počtu zhlédnutí jeho jednotlivých ‚uměleckých pokusů‘ na YouTube to bude opravdu světoznámá star… takový Jay-Z po našem,“ napsal Oldřich. „Prej známý rapper… Promiňte, bydlím v Orlové u Ostravy, ale vás vůbec neznám, a to jich znám dost,“ napsala Barbora.

Komentářů podobného typu se objevily stovky. Nikdo ale hvězdy české hudební scény zatím nezná. Možná jde o nadčasovou dvojici, která své hudební slovo teprve dostane a vyjádří. Každopádně je dost pravděpodobné, že další udílení hudebních cen Grammy se bez dvojice Papafini a Lejla Milano jistě neobejde.

Související články

Další články