Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Rapperka Sharlota otevřeně o chlapech: Stačí, když se myjí 2× týdně, jsem na špinavce a odrbance! VIDEO

+ Dalších 15 fotografií
Pražský Gentlemen's Barber Club uspořádal party s celebritami a to si nenechala ujít ani rapperka Sharlota (20), která je v poslední době obzvlášť mezi mladými lidmi hodně oblíbená a pro mnohé je inspirací. Sharlota se rozpovídala o tom, co chystá a jaké módní trendy by vám neměly uniknout.

Rapperka Sharlota se na chvíli ukázala na party Gentlemen's Barber Club a opět všem vyrazila dech. Půvabná Šarlota Frantinová je velmi výrazná postava. Nosí jenom to, co se jí líbí, a nejraději nakupuje v sekáčích.

Přiznává, že některé věci si dotváří sama, aby byly podle jejích představ. Také rozjíždí několik projektů, na které se mohou její fanoušci těšit. Nejnovější módní výstřelky sleduje, nechává se inspirovat, ale převážně se řídí svou vlastní intuicí.

„V normálních obchodech je nyní všechno moc drahé, a pokud chce člověk outfity neustále měnit, tak podle mě je sekáč dobrá volba,“ míní. Sharlotu nejvíce charakterizují boty na platformě, které miluje.

„Chci se vrhnout teď trošku více do módy. Mám ráda mladé, nadané lidi a chtěla bych jim pomoct,“ dodává s tím, že hudbu zanedbávat nechce, ale šest let dělá to samé a potřebuje nabrat energii.

Podle jejích slov nemá ráda upravené chlapy. „Jsem spíš na takové odrbance, špinavce a skejťáky,“ říká s úsměvem.

Související články

Další články