Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rapperka se toho nebojí: Meghan má tvary, ze kterých kardiakům blbnou srdeční rytmy

Megan Thee Stallion: Rapperka s nejžhavějšími křivkami vůbec
Zdroj: Instagram Megan Thee Stallion
+ Dalších 11 fotografií
Vražedně krásná

Pokud chcete padnout úžasem, podívejte se do galerie na jednu z nejžhavějších rapperek v USA. Megan Thee Stallion (26) na rozdíl do svých kolegyň sice nevypadá, jako by byla stvořena z botoxu a plastu, je to přitom ale neskutečný kus.

Nejžhavější rapperka Ameriky

Americká rapperka Megan Thee Stallion (26) patří k nejžhavějším performerkám Ameriky. Její křivky téměř nemají konkurenci, na rozdíl od svých kolegyň totiž nevypadá uměle. Nic pro milovníky vyhublých tyček, Megan je pořádný kus. O tom se ostatně můžete přesvědčit i v Meganiných hudebních videích, kde svůj půvab hrdě a okázale předvádí. Na jevišti se přitom věnuje náročným a pořádně žhavým choreografiím.

Twerk má prostě v krvi. Kromě toho vyzkoušela Megan i tanec u tyče, tzv. pole dance. Megan ale není jen krásná postava, je to také talentovaná a uznávaná umělkyně. Tento rok získala tři ceny Grammy.

Megan Thee Stallion byla postřelena

Megan neměla vždy na růžích ustláno, na vrchol se musela vypracovat od samého dna. Psát písně začala už jako teenagerka. Větší pozornost veřejnosti si získala až díky Instagramu a dalším sociálním sítím. Mezi světovou špičku ji pak zařadila spolupráce s hvězdami jako Beyoncé anebo Cardi B.

Megan přišla v roce 2019 o babičku a maminku, která jí dělala manažerku. O rok později byla postřelena kanadským rapperem Tory Lanezem.

Další rána pro Veronicu Biasiol. Po vlně hejtů během Miss jí ublížila vlastní maminka. Kráska přiznala velké zklamání

Související články

Další články

Nejnovější kauzy