Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Rapperka Lil Kim: Plastická chirurgie s.r.o.! Takhle vypadala před 15 lety, dnes je monstrum ošklivější než Rytmus! Není lepší se jít zabít?

Takhle Lil vypadala před patnácti lety. Smutný příběh, že?
+ Další 2 fotografie
Letos bude rapperce Lil Kim čtyřicet, ale vypadá na padesát, a to ještě v tom lepším případě. To je tak, když je někdo tak tupý, že mu nedojde, že dvacet zásahů plastického chirurga je asi tak o sedmnáct víc, že bylo nutné.

Je pravda, že většina žen se bojí stárnutí. Nikdo nechce na svém obličeji počítat vrásky a trávit u zrcadla co nejvíce času, aby se podařilo je zakrýt. Stárnutí je přirozenou součástí života, ale pokud jste se rozhodli jej zpomalit, dejte si pozor, abyste nedopadli jako rapperka Kimberly Denise Jones alias Lil Kim.

Zpěvačka a herečka má svou největší slávu již za sebou a teď se na sebe asi rozhodla upozorňovat častými plastikami nebo tím, že tají otce svého dítěte, ale hlavně válkou s rapperkou Nicki Minaj, jelikož Kim má pocit, že ji kopíruje.

Pokud to tak opravdu je, měla by se Nicki nad sebou zamyslet a zvolit raději jinou cestu, protože přeci nechce dopadnout jako chodící reklama na plastickou chirurgii.

Je škoda, že se Lil Kim rozhodla pro tohle, protože jí je vážně škoda. A je jasné, že nikdo se nebude již nikdy zajímat o její hudbu, ale spíše se budou veškeré rozhovory týkat toho, jak přirozeně zestárnout nebo jak ve čtyřiceti vypadat padesátkrát hůře než ve dvaceti a jestli není lepší se namísto čekání na hrůznou padesátku nechat utratit.

Mohlo by vás zajímat

Další články