Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rapperka (18) vydělala 22 milionů korun za 6 hodin: Erotickými fotkami jak bič

Rapperka (18) vydělala 22 milionů korun za 6 hodin: Erotickými fotkami jak bič
Zdroj: Archiv Danielle Bregoli
+ Dalších 12 fotografií
Sexy galerie
Americká rapperka Danielle Bregoli (18), známá pod svou uměleckou přezdívkou Bhad Bhabie, vydělává pořádný balík. Konkrétně asi 22 milionů korun za 6 hodin. Kupodivu k penězům ale mladičká umělkyně nepřišla hudbou, nýbrž svlékáním.

V osmnácti trhla rekord

Určité celebrity se prostě na serveru OnlyFans uhnízdily a na portálu sdílejí svoje odvážná videa a fotky. A díky své slávě mají vedle dalších influencerů pořádný úspěch. Výjimkou není ani dosud nejvýdělečnější OnlyFans dívka Bella Thorne (23), bývalá Disney hvězdička. Osmnáctiletá Danielle Bregoli, která si říká uměleckým jménem Bhad Bhabie, ale její rekord během pár hodin překonala.

Osmnáct? Šup na erotický server!

Na platformě OnlyFans si totiž za necelých šest hodin stihla tahle kráska vydělat přes milion amerických dolarů, což vychází v přepočtu na necelých 22 milionů korun! Rapperka na stránkách sdílí eroticky laděný obsah a jak je vidět, sklízí s tím obrovský úspěch. "Porušujeme všechna pravidla," okomentovala své působení na OnlyFans samotná Danielle. "Uvidíme se tam, d*vky," vzkázala fanouškům.

Bhad Bhabie se na stránkách registrovala ihned, jakmile dovršila osmnácté narozeniny. V Americe ovšem smí sdílet své nahé fotky až po dovršení jednadvaceti let. Teď tedy může fanoušky potěšit maximálně tak snímky ve spodním prádle nebo plavkách. Její nebývalý úspěch podpořil v USA diskuze o tom, od kolika let by se měla registrace na erotických stránkách povolovat a zda je v pořádku, aby se teenagerky snažily vydělávat vlastním tělem.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy