Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Rapper Sergei Barracuda: Vím, proč Baba Jaga porazí Vémolu

Rapper Sergei Barracuda: Vím, proč Baba Jaga porazí Vémolu
Zdroj:
+ Dalších 10 fotografií
mma
Jeden z nejuznávanějších českých rapperů z mladší generace Sergei Barracuda má za sebou možná dosavadní vrchol své hudební kariéry. Na konci srpna beznadějně naplnil areál Dolní oblasti Vítkovice, kam směl vpustit pouze tisíc svých fanoušků. Na skvělý koncert dorazily i hvězdy české MMA scény, kterou Barracuda pečlivě sleduje a také komentuje.

"V březnu jsem oznámil odchod od svého tehdejšího labelu a postavil se na vlastní nohy. Už se mi nelíbilo, jak mne šidili na penězích, které jsem si poctivě vydělal. A tenhle koncert byla první velká akce, co jsem sám hudebně produkoval. Škoda, že jsme mohli pustit jen tisíc lidí, a navíc všichni museli být nad 18 let. Atmosféra byla neskutečná a všichni z toho byli fakt nadšení," popisuje nadšeně Sergei Barracuda.

Toho na místě podpořily i další hvězdy česko-slovenské rapové scény jako Smack One nebo Pil C. "Moc jim děkuju za to, že dorazili. Já z toho koncertu byl měsíc nervózní. Musel jsem si pronajmout hudební klub v Ostravě, kde jsem celou show poctivě trénoval. Ale pak, když vlezete před ten dav venku, to se prostě natrénovat nedá. O to víc jsem na sebe pyšnej, že jsem za celý koncert nic nepokazil," směje se ostravská rapová hvězda. Vedle kolegů z branže se na Barracudu vypravila i místní fighterská smetánka ve složení Václav Baba Jaga Mikulášek, kterého v říjnu čeká zápas s Karlosem Vémolou v MMA, a také mistr světa v kickboxu Vašek Sivák.

"Oba kluci jsou z našeho regionu a jsem jejich velký fanoušek. A říkám vám, že Vašek Baba Jaga Mikulášek, tenhle kluk z ulice, nakonec nad Karlosem Vémolou v jejich zápase zvítězí. Důvod? Ten kluk je zvyklej se prát na ulici, není to žádná zpohodlnělá hvězda, a proto si myslím, že právě on nakonec uspěje," věští Sergei výsledek zřejmě nejočekávanějšího zápasu MMA za poslední měsíce.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy