Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Rapper Sensey exkluzivně z léčebny: Fetovat jsem začal v patnácti, krk mi zachránil Mišík

Rapper Sensey přiznal, že mu hodně pomohl Adam Mišík.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Se souhlasem Senseye/Jiří Masojídek
+ Dalších 9 fotografií
Zpověď

Rapper Sensey, vlastním jménem Vojtěch Prell, exkluzivně pro eXtra popsal svůj boj se závislostí na tvrdých drogách. V otevřené zpovědi přímo z léčebny přiznal, že těm lehkým propadl již v patnácti letech, přičemž od osmnácti let užíval ty nejtvrdší. V posledních letech dokonce propadl dneska zakázané látce, která se původně užívala jako celkové anestetikum. Pomocnou ruku mu nakonec dal Adam Mišík.

Doslova s kůží na trh šel před několika dny rapper Vojtěch Prell, který je známý jako Sensey Syfu. Na svém Instagramu totiž přiznal, že kvůli závislosti na drogách nastupuje do léčebny, kde bude se svými démony bojovat. Nyní redakci eXtra poskytl exkluzivní zpověď, ve které přiznal, jak moc narkotikům propadl.


Na drogách od patnácti let

„Drogu jsem zkusil poprvé v patnácti letech. Tehdy to byla tráva. Od osmnácti jsem už experimentoval s tvrdými drogami,“ přiznal nám Sensey, kterému je dneska 26 let.

„Drogy tak beru už delší dobu, ale problém mám zhruba rok a půl, kdy jsem začal s pravidelným užíváním GHB,“ popisuje Sensey, který tak přiznává užívání látky, která je predátorská droga usnadňující sexuální násilí. Pravidelně ale užíval i kokain. „Někdy jsem si dal i jiné drogy, ale primárně mám problém s kokainem a GHB,“ říká Prell, který přiznal, že drogy užíval denně a utratil za ně spoustu peněz.


Sensey odehnal přátele

„Nechtěl bych konkretizovat kolik, ale byl jsem hloupý a utrácel jsem za ně nemalé peníze,“ přiznává známý rapper s tím, že závislost negativně ovlivňovala nejen jeho kariéru, ale také vztahy.

„Odehnal jsem od sebe spoustu přátel. Doufám, že po léčbě se zase začnu vídat s přáteli, kteří za to stojí. Ale i fanoušci viděli, že to se mnou šlo poslední dobou z kopce a dělal jsem věci, které neměly dobrý dopad na moji kariéru a pověst,“ říká Sensey, při kterém ale stále stojí partnerka Tereza. I před ní se ale snažil svou závislost utajit. Ne příliš úspěšně.


Pomohl Adam Mišík

Před měsícem tak přišlo rozhodnutí, že nastoupí léčbu. Mezi prvními, komu se s tím svěřil, byl zpěvák Adam Mišík. „Adam Mišík mi domluvil psychiatra, který následně zařídil celou moji léčbu. Nutno ale říct, že nebylo tajemstvím, že mám problémy,“ říká Sensey s tím, že léčbu nastoupil před týdnem, pět dní strávil na detoxu a pak byl převezen do finální léčebny.

„V léčebně budu několik měsíců. Nevím, kolik přesně. Zatím se rozkoukávám,“ dodal Prell, který doufá, že svou odvahou pomůže někomu dalšímu přiznat si, že potřebuje pomoc. „Doufám, že někoho můj příběh namotivuje a možná i někomu pomůže se dokopat stejně jako já. A začne své problémy řešit, když to ještě jde,“ dodal Sensey.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy