Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Rapper Rytmus slaví 41. narozeniny! Z dětského pokoje na sídlišti až na vrchol

Zdroj: Instagram
+ Další 4 fotografie
Patrik Rytmus Vrbovský (41) dnes slaví narozeniny. Pojďme se společně podívat, jak šel čas s populárním slovenským rapperem, který ze z nuly dostal na vrchol a dnes je uznávaným průkopníkem rapu u nás i na Slovensku.

Rytmus (41), vlastním jménem Patrik Vrbovský, to v životě neměl jednoduché. Je napůl romského původu, a tak se s ním lidé a okolí vůbec nemazlilo. Jeho touha prosadit se v rapu byla ale natolik silná, že se dnes řadí mezi nejvulgárnější, ale také nejuznávanější ve svém oboru.

Jeho kariéra odstartovala ve skupině Kontrafakt, která v roce 2003 vydala album Tri špinavé mená. Poté se kluk ze slovenského města Piešťany dostával na vrchol. I když sám přiznává, že cesta na vrchol byla těžká a mnoho lidí mu házelo klacky pod nohy, nedal se.

Vytrval a jeho úsilí přineslo zásluhy, o kterých se mu zřejmě na začátku kariéry ani nezdálo. Jeho sólová alba Bengoro a Král získala na Slovensku platinové ocenění. To ale nebylo to nejlepší. V roce 2011 získalo album Fenomen hned třikrát platinové ocenění na Slovensku a jedno platinové ocenění v České republice.

Zpěvák se objevil i ve filmech Fabrika smrti: mladá krv (Slovensko, 2009), Bastardi (Česko, 2010), I.T. (USA 2016) . V roce 2015 vyšel dokonce film o rapperovi samotném pod názvem RYTMUS sídliskový sen.

Rytmus tvoří už sedm let pár s oblíbenou slovenskou zpěvačkou Darou Rolins (45), se kterou plánuje rodinu a společně pomáhá vychovávat zpěvaččinu dceru Lauru. Pár společně žije v Česku a vypadá to na harmonický vztah.

26. 12. 2017 rapper vyprodal Bratislavskou Incheba arénu, kde spojil rap a symfonický orchestr a vytvořil tak nezapomenutelný zážitek. Nadšení lidé si koncert nemohli vynachválit a Rytmus tak opět posunul rap v České i Slovenské republice na jinou úroveň.

Přejeme vše nejlepší k narozeninám a spoustu dalších úspěchů v novém roce.

Související články

Další články