Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Rapper Lipo miluje holky z Asie! Sbalí nějakou exotickou holku v Praze?

Oblíbený český básník a rapper Jonáš Červinka alias Lipo má za sebou druhé album, které připomíná novým videoklipem, ve kterém hledá krásnou Asiatku. Nebudou jeho fanynky žárlit?

Melancholické album O duši natočil talentovaný rapper sice už loni, ale až teď se jedna z jeho písní dočkala i svého vizuálního zpracování.

Režisér Tomáš Kasal zasadil singl „Vím, že jsi tam někde“ do prostředí noční Prahy a vkusně tak dokreslil autentický pocit nešťastné zamilovanosti, kdy svou lásku vidíte úplně všude.

Lipo v pražských ulicích tentokrát hledá a pronásleduje dívku Togi a my jsme si jisti tím, že nejedno ženské srdce nad tímhle upřímným vyznáním pravděpodobně zjihne.

Pokud ve vás tenhle umělec vyvolal sympatie, můžete jej následovat na jeho podzimním turné a těšit se na nové album, na kterém už delší dobu pracuje.

Lipo se před lety proslavil projektem BPM (Básníci před mikrofonem) a pak se vrhl na sólovou dráhu. Jeho rapové songy, které mají stran textu i hudby hlavu i patu, jsou rozhodně příjemným osvěžením v porovnání se všemi ostatními amatérskými pubertálními napodobiteli Rytmuse.

Palce hore!

Související články

Další články