Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Rapper Karlo posílá vzkaz z vazby: Za mřížemi spáchal autoportrét

Rapper Karlo posílá autoportrét z vězení.
Zdroj: Koláž Extra.cz/se souhlasem Milion plus
+ Dalších 5 fotografií
rapper

Dvaatřicetiletý rapper Karlo, kterého policie v březnu letošního roku zadržela, když u něj při prohlídce našla velké množství drog, je aktuálně ve vyšetřovací vazbě. Policie o tom informovala na sociálních sítích. V případě prokázání viny mu hrozí trest odnětí svobody na deset až patnáct let. Přes hudební label, ve kterém interpret působí, se připomíná fanouškům: “Mám všechny pozdravovat,” napsal Yzomandias na Instagram a přiložil snímek autoportrétu, který Karlo nakreslil za mřížemi.

Slovenskému rapperovi, vystupujícímu pod pseudonymem Karlo,vlastním jménem Juraj Čaba, se stala osudnou cesta vlakem z Česka na Slovensko. Při policejní kontrole mezi železničními stanicemi Kúty a Bratislava policie odhalila zvlášť závažný trestný čin. Následovalo zadržení dvou osob, které ve vlaku převážely drogy, jednou z nich byl právě Karlo.

Cestovní kufr slovenského rappera obsahoval 3 sáčky s více než 1,5 kilogramy marihuany. Držel u sebe i papírovou krabici s “bílým materiálem”.

“Expertizním zkoumáním bylo zjištěno, že se jednalo o kokain v hmotnosti 152,75 g, což odpovídá minimálně 1528 obvyklým jednorázovým dávkám,” informovala policie na Facebooku.

Karlo: Vzkaz z vězení

Rapper Karlo, který je aktuálně ve vyšetřovací vazbě, se připomíná fanouškům. Nakreslil autoportrét a také všechny příznivce pozdravuje a vzkazuje jim, že na ně myslí. Prostřednictvím Instagramu o tom informovalo hudební vydavatelství Milion Plus, ve kterém slovenský rapper Karlo působí.

"Dnes jsme spolu volali. Mám všechny pozdravovat. Tato kresba je autoportrét od Karla. Poprosil nás, abychom to nahodili na Instagram. Nechte mu pod tímto příspěvkem nějakou lásku. Drž se, bro,“ napsal do svého stories na Instagramu rapper Yzomandias, zakládající člen vydavatelství.

V případě prokázání viny pak rapperovi hrozí trest odnětí svobody deset až patnáct let za mřížemi.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy