Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Rapper Kanye West má průšvih: Zaměstnancům v Adidas ukazoval nahé fotky Kim

Kanye West ukazoval nahé snímky Kim Kardashian zaměstnancům Yeezy X Adidas.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
+ Další 4 fotografie
Nahota

Rapper Kanye West (45) neprožívá zrovna lehké období. Nejen že s jeho značkou bot Yeezy značka Adidas vypověděla spolupráci, a to kvůli antisemitským výrokům, nyní vyšla najevo další pikantérie. Bývalí zaměstnanci Yeezy Adidas vypověděli, že Kanye ukazoval zaměstnancům v kancelářích nahé fotografie své dnes již bývalé manželky Kim Kardashian (42), jak napsal web Rolling Stones.

Bývalí zaměstnanci, kteří dříve pracovali v divizi Yeezy přidělené k Adidas, prozradili webu Rolling Stones velmi pikantní informace. Rapper Kanye West, známý také jako Ye, jim měl v minulosti ukazovat intimní snímky své bývalé manželky Kim Kardashian.

Jeden ze zaměstnanců webu Rolling Stones přiznal, že mu Kanye ukazoval explicitní obrázek Kim, a to přímo během pracovního pohovoru v roce 2018. Kanye měl vytáhnout telefon a říct: „Tohle mi právě poslala moje žena,“ prozradil s tím, že fotografie byla velmi osobní a odhalující.

Další zaměstanec uvedl, že Kanye ve stejném roce ukázal kreativnímu týmu značky Yeezy explicitní video Kim. To potvrdil další člen týmu, který dodal, že se rapper a ředitel značky nebál mluvit o osobních záležitostech, které by měly zůstat soukromé. Kanye ani Kim se dosud k tomuto incidentu nevyjádřili. Spolupráce mezi Yeezy a Adidas nakonec v říjnu 2022 skončila, a to kvůli antisemitským poznámkám ze strany rappera.

Kanye trpí psychickými problémy

Pár se poprvé potkal v roce 2000, ale chodit spolu začali až v roce 2011. O dva roky později přivítali na svět dceru North West a v květnu 2014 se vzali, jak píše web Brides. Společně mají ještě tři další děti. V lednu 2021 vyšlo najevo, že jdou Kim a Kanye od sebe, a v únoru podala Kim oficiálně žádost o rozvod. V březnu roku 2022 byla dvojice úředně rozvedena.

Kanye West trpí již delší dobu psychickými problémy. Byla mu diagnostikována bipolární porucha, tj. závažné duševní onemocnění, při kterém dochází k periodickým změnám nálady, vitality, psychických funkcí a celkového normálního fungování organismu, jak informuje web Vipharm.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy