Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Kobe Bryant koronavirus Čína Počasí

Nejnovější kauzy

Rapper Juice Wrld (†21) zemřel za záhadných okolností: Zabila ho marihuana a prášky?

Zdroj: profimedia.cz
+ Další fotografie
smrt
Teprve jednadvacetiletý americký rapper Juice Wrld zemřel v neděli v nemocnici ve státě Illinois. Podle informací policie byl rapper převezen do nemocnice kolem druhé hodiny ranní a chvíli po třetí hodině ranní byl prohlášen za mrtvého. Příčinou smrti měl být neupřesněný druh záchvatu. Jeho smrt zasáhla stovky tisíc fanoušků.

Americký rapper Juice Wrld zemřel náhle a velmi mladý. V neděli v ranních hodinách měl přistát na letišti v Midway, kde v soukromém hangáru dostal blíže nespecifikovaný záchvat. Podle stanice BBC byl převezen do nemocnice kolem druhé hodiny ranní.

Bohužel byl chvíli po třetí hodině ranní prohlášen za mrtvého. Policie nyní prošetřuje, co bylo příčinou úmrtí. Juice Wrld se proslavil loni hitem Lucid Dreams, který byl na druhém místě amerického žebříčku Billboard 100.

Rapper byl známý tím, že požíval marihuanu a léky včetně xanaxu. „Jestli v tom hrála roli narkotika nebo ne, se musí teprve určit,“ sdělil mluvčí policie Anthony Guglielmi listu Chicago Sun Times. Na dnešní den je nařízena pitva, která mnohé odhalí.

Související články

Další články