Trendy tagy Andrea Verešová očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Rapper Ektor v krutopřísném videu vysvětluje další útok na ženu: „Je to špína prodejná, byla to sebeobrana!“ Nebudete věřit, že mluví vážně!

Hyperkontroverzní rapper Ektor, o kterém se v poslední době mluví v souvislosti s nekonečnou sérií násilných incidentů, zřejmě definitivně přestřelil.

I přesto, že stále ještě není úplně venku z prosincového průšvihu, kdy vláčel známou za nohu pražským barem a následně před ním a zranil ji, figuruje v dalším, ještě vážnějším deliktu, který bude mít pravděpodobně nepříjemnou dohru.

Samozvaný vládce noční Prahy (Leo Beránek (23) aktuálně sedí) měl před hudebním klubem Radost FX v pátek napadnout další účastnici party. Ta na sociální síti zveřejnila následky útoku s tím, že utrpěla středně těžké zranění dolní čelisti a další zranění.

Proti Ektorovi už se ohrazuje i příčetná část hiphopové scény, ten ale zůstává překvapivě v klidu: „Je to groupie, starala se s kamarádkou o americké hiphopery na hotelu, já se jí veřejně vysmál a ona mě po třech týdnech přišla do Radosti opakovaně napadnout, čemuž jsem se bránil, dobře jí tak, špíně.“ Tak by se dala asi shrnout emotivní zpověď zlého chlapce pražských klubů, který podruhé v krátkém sledu volí taktiku protiútoku na oběť (předchozí rovněž obvinil z prostituce, svatá nebyla, trest byl přísný) a ohání se svědky.

V prosinci ale nejdřív napadení dívky v jiném klubu popřel, usvědčil ho až kamerový záznam. Mimo záznam je zřejmé, že s rabiátem už si neví rady ani na leccos zvyklý management, a sám Ektor ještě včera budil dojem, že chystá zpátečku, v následně natočeném videu ale nezůstává své pověsti nic dlužen a opět padne skoro dvacet žalovatelných výroků, které se oběti podnikající právní kroky líbit nebudou.

Klub Radost je Ektorovými záchvaty hněvu proslulý, rapper, byť je tam na domácí půdě, v minulosti několikrát čelil úplnému zákazu. Sám si z ničeho hlavu nedělá, video, které zveřejnil na YouTube, budí spíše dojem obžaloby, a kdo ví, třeba nakonec dostal na budku sám Ektor.

Související články

Další články