Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Rapper 50 Cent je blázen do selfie: Na večírku jich urval s celebritami mraky, mrkejte na 8 z nich

Fotografové právě tímto přišli o práci.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 4 fotografie
Jestli chcete pracovat v médiích, zapomeňte na to, že z vás bude fotograf. Buďto totiž musíte vyjet do válečné zóny, nebo dělat makra mravenců na kapce rosy. Protože éra večírkových foťáků nadobro končí. Je tu hvězdný selfie čas.

SNL 40th Anniversary Celebration je akcička, kterou nemusíte znát, protože zas není tak důležitá jako Oscary, Zlaté glóby, Grammy, BAFTA, Emmy a podobně, ale zase dost posh na to, aby se tam sešly hvězdy známé natolik, že je poznáte podle obličeje.

Byl mezi nimi i rapper 50 Cent (39), vlastním jménem Curtis James Jackson, který na večírku dost slušně a hlavně rychle nahrazoval přítomné fotografy. Dal si totiž za úkol vyfotit se s každým, kdo je minimálně stejně slavný nebo slavnější než on!

Kdyby byl typ na prachy, prodá to okamžitě nějaké fotobance, protože ani agenturám se o tomhle nezdá. 50 Cent si udělal na desítky selfíček z toho večera a ty pak nasázel na Twitter.

Bral svoje oběti, jak mu přišly pod ruku, takže mezi zpěváky a herci jsou i mediální magnáti, prostě každá známá tvář, co mu vběhla do cesty. Nutno dodat, že takovou sbírku teda fakt závidíme. I když na Ellen a její oscarovou fotku to stále nemá!

Související články

Další články